Gastenboek

EMILIA SCOTT
CRYPTOCURRENCY RECOVERY EXPERT REFERRAL
Investing in cryptocurrency, as lucrative as it could be if you got the right sources guiding you through , could be dangerous if you fall in the hands of online reapers. I lost some crypto assets to fake binary account managers promising false ROI which lured me into the investment. Thankfully I got referred to [B]QUADHACKED@GMAIL.COM [/B], this recovery agent helped me recover all I lost by tr...
donderdag 27 januari 2022
Motiefgroep schaken www.euwe.nl
Stukje Anne Kloosterman 2018 schaken en filatelie
Bij toeval kwam ik het stukje tegen op het zo onderhand heeeeeel grote internet. Leuk stukje en het is niet Kasparov, maar Karpov die die grote verzameling heeft. De overlevering beweert dat Karpov vroeger prijzengeld wel deels? moest afdragen aan de autoriteiten, maar postzegels vielen daar niet onder en dus was Karpov een hele slimme jongen. Waar dat weetje vandaan komt? Van de Motiefgroep S...
zaterdag 11 december 2021
Anne
Time flies
Prachtige filmpjes Wim! Bijzonder om de leden te zien die niet meer onder ons zijn. Wat lijkt die tijd nog maar kort geleden. Ben zelf niet zo van het plaatsen van filmpjes op YouTube maar deze geven een prachtig tijdsbeeld van ons clubjes van zowat 15 jaar geleden?
zaterdag 28 augustus 2021
Anne
Diagrammen II
Erg leuk om de slotstellingen te spelen. Mooi dat je dat elke week weer doet Selwin! Komende zondag moeten we maar weer eens voor de volle winst gaan
vrijdag 23 april 2021
Anne
Frank
Er is ons weer een kleurrijk figuur ontvallen. Frank gaf in de jaren tachtig kleur aan de schaakclub Sneek met zijn soms onnavolgbare kijk op zijn gespeelde partij. Rust zacht Frank
vrijdag 22 januari 2021
Eelke
diagrammen
Kunnen jullie bij de oplossingen puzzels de diagrammen ook in het artikel zetten? Dat verhoogt het leesplezier aanzienlijk.
woensdag 06 januari 2021
Eelke
Plakboek
Dag Wim, Ooit heeft Maarten mij geïnterviewd voor een jubileumboek van SC Sneek. Bij die gelegenheid heb ik hem dat plakboek gegeven. Onder het motto: jullie hebben er in Sneek meer aan dan ik in Leeuwarden. Het is dus ooit door mij gemaakt evenals alle foto's in het boek.
woensdag 12 augustus 2020
Peter Brouwer
Eindstanden
Poeh Wim, verveelde je je? Een reuzenkarwei en zeer fraai gedaan. Jammer van die jaren die missen en hopelijk komen die boven water. Nog nooit kampioen geweest in de gepubliceerde jaren zie ik. Het is altijd leuk die namen uit een lang verleden voorbij te zien komen!
donderdag 06 augustus 2020
Bestuur
Archief
Wim is maar goed bezig geweest! Mooi hoe je met de hulp van clubgenoten zo'n prachtig complete bibliotheek van Tuunhekjes kunt dighitaliseren. Een genot om weer eens door te lezen.
dinsdag 21 juli 2020
Eelke
IM Douwe
Prachtig IM, Anne. Zo was Douwe: een prachtkerel.
zaterdag 09 mei 2020

Recent Toegevoegd

 • Onlineschaak
  19-12-2021
  We hebben meer deelnemers nodig om te kunnen promoveren. Er zijn nu steeds 4 deelnemers voor Sneek, daarmee redden we het niet.  Dus doe mee!! Zondag 23 januari is de teambattle...
 • INFO
  18-12-2021
  Beste schaakvrienden,   het zal jullie niet verbazen dat er voorlopig niet geschaakt kan worden in ons clubonderkomen. We zitten weer in een totale lockdown.    Goed om te...
 • Onlineschaak
  08-12-2021
  Nu de gewone clubavond en de KNSB-competitie weer stilliggen zijn de teambattles weer opgestart. Voor degenen die niet (meer) weten waar het om gaat: elke zondagavond van 20:00 tot 22:00 wordt er...
 • Bestuur
  14-11-2021
    Beste schakers, het bestuur heeft besloten om de komende 3 dinsdagen het clubschaken niet door te laten gaan.   De nieuwe corona maatregelen, die overigens op diverse punten vrij...
 • INFO
  07-11-2021
 • More news...

Bezoekers

Today 74

Yesterday 131

Week 542

Month 3135

All 189233

Currently are 27 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

fritspenIn een oud bovenzaaltje van café de Smalle Brege in Stiens omringd door ‘ fantastisch’  grote landschapschilderijen, waarvan één door een kunsthater met een mes was bewerkt,  bonden we de strijd aan tegen Jurjen Tolsma. In ons team zijn veel plekken ingeruimd voor jeugdspelers, de senioren bemannen de borden 1 t/m 3, de jeugd de overige borden.

.

Uiteraard was de jeugd ook als eerste klaar, want ze spelen veelal iets sneller dan de oudere garde.

Abe (bord 6) onderschatte de aanval op zijn koning. Dit kostte hem veel materiaal. Helaas een nederlaag.

Floyd (4) hield lang stand maar moest in het eindspel wat pionnen inleveren, het gevolg: een 2-0 achterstand.

Dit werd echter gerepareerd door Sake (8) en Sylvia (7). Invaller Sake speelde zeer goed en vanaf het begin had hij zijn tegenstander in te tang. Met een paar pionnen voorsprong gingen ze het eindspel in, toen zijn tegenstander ook nog een stuk moest geven was het wel over en uit. Sylvia speelde het heel rustig, maar toen ze de kans kreeg sloeg ze heel goed toe. Een fantastisch debuut!

Alec (5) leek steeds goed te staan, won ook een stuk maar moest wel toestaan dat zijn tegenstander daarvoor veel pionnen voor terugkreeg. Die pionnen werkten goed samen zodat er geen houden aan bleek. Arnoud (3) had een iets te voorspelbare aanval opgezet die dus gemakkelijk viel te pareren. Zijn tegenstander nam de aanval over en drong wel binnen in de stelling van Arnoud. Hierdoor kwamen we 4-2 achter.

Joe (1) leek het volle punt binnen te kunnen halen en Frits (2) leek er goed voor te staan. Joe stond een kwaliteit voor maar slaagde er toch in dit voordeel weer te verliezen, een nederlaag voor hem en voor het team was hiermee een feit.

Fritshad een open h-lijn gecreëerd, joeg de witte koning van g2 naar c2, verhuisde de zware stukken naar de b-lijn. Ging remise uit de weg en kreeg vervolgens de kans om het fraai af te maken.

stellingfritspen

Nadat wit 42. Pg1-e2 had gespeeld kwam 42. … - Pb6xc4!! en was het over en uit voor wit (43. Pxd4 – Pe3+, 44. Kb2 – Pxd1+, 45. Ka2 –cxd4).

We hebben ons uitstekend verweerd, met een beetje geluk hadden we ook gelijk kunnen spelen.

Volgende keer gaan we er weer voor!

.

Agenda

Currently no events are available

AVG

 
Vanaf 25 mei 2018 is de nieuwe wet op de bescherming van persoonsgegevens (AVG) van kracht
Hieronder staat de link naar de privacyverklaring van onze club.
 

zoek