Tjitze Schram had weer eens veel geluk. Erwin staat totaal gewonnen, maar overziet een akelig matje.

Uitslag Ronde 2

Erwin Denissen         - Tjitze Schram          0 - 1
Hielke Gorter          - Rudolf Vergonet        ½ - ½
Falco de Boer          - Wytse Wiersma          0 - 1
Tjeerd Wiersma         - Joe Hania              0 - 1
Floyd Franken          - Dirk-Sieds Nolles      0 - 1
Huib van der Zweep     - Wytze van der Zee      ½ - ½
Christian Kuitert      - Selwin Keuning         0 - 1
Maurits Ypma           - Jan Hans de Jong       0 - 1
Sybe Smid              - Vrije Ronde



Stand na ronde  2

   Naam                 rat  Prt W  R  V  ext    %     TPR   WP
 1 Tjitze Schram        1702  2  2  0  0   2   100,00% 2116   1
 2 Dirk-Sieds Nolles    1685  2  1  1  0  1½    75,00% 1898   0½
 3 Rudolf Vergonet      1685  2  1  1  0  1½    75,00% 1889   1½
 4 Hielke Gorter        1685  2  1  1  0  1½    75,00% 1886   1½
 5 Anne Kloosterman     1683  1  1  0  0   1   100,00% 2116   1
 6 Joe Hania            1683  1  1  0  0   1   100,00% 2101   0½
 7 Wytse Wiersma        1683  2  1  1  0  1½    75,00% 1891   1½
 8 Sylvia Fluit         1683  1  1  0  0   1   100,00% 2094   1
 9 Falco de Boer        1670  2  1  0  1   1    50,00% 1695   1½
10 Selwin Keuning       1668  2  1  0  1   1    50,00% 1722   1
11 Erwin Denissen       1668  2  1  0  1   1    50,00% 1712   2
12 Jan Hans de Jong     1667  2  1  0  1   1    50,00% 1687   1
13 Sybe Smid            1667  2  0  0  1   0    50,00% 1667   1
14 Wim Ykema            1666  1  0  1  0   ½    50,00% 1710   1½
15 Wytze van der Zee    1666  1  0  1  0   ½    50,00% 1673   0½
16 Huib van der Zweep   1666  1  0  1  0   ½    50,00% 1685   0½
17 Tjeerd Wiersma       1651  2  0  1  1   ½    25,00% 1505   2½
18 Douwe van der Meulen 1649  1  0  0  1   0     0,00% 1308   1
19 Floyd Franken        1649  1  0  0  1   0     0,00% 1298   1½
20 Sake Jan Velthuis    1649  1  0  0  1   0     0,00% 1292   1½
21 Maurits Ypma         1635  2  0  0  2   0     0,00% 1292   2½
22 Christian Kuitert    1633  2  0  0  2   0     0,00% 1317   3

Voorlopige Indeling Ronde 3

Dirk-Sieds Nolles        - Tjitze Schram
Rudolf Vergonet          - Joe Hania
Hielke Gorter            - Wytse Wiersma
Sylvia Fluit             - Falco de Boer
Erwin Denissen           - Selwin Keuning
Sybe Smid                - Jan Hans de Jong
Wytze van der Zee        - Wim Ykema
Tjeerd Wiersma           - Huib van der Zweep
Floyd Franken            - Sake Jan Velthuis
Christian Kuitert        - Maurits Ypma

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s