en uiterlijk om 20.00 uur worden de klokken ingedrukt. Afmelden kan alleen telefonisch bij de wedstrijdleider (tel 0515 460490) op de speelavond vóór 19.00 uur. Een ieder die zich niet heeft afgemeld wordt ingedeeld. Degene die (zonder afmelden) niet komt opdagen verliest de partij reglementair om 21.00 uur. Laatkomers hebben derhalve tot 21.00 uur om alsnog de partij te beginnen. Teamcaptains dienen ook voor genoemd tijdstip de opgestelde spelers af te melden. Uitzonderingen alleen in overleg met de wedstrijdleider.Uw wedstrijdleider, Wytze van der Zee
Uitslag Ronde 12
Douwe van der Meulen - Johnny Fluit 0 - 1
Wytse Wiersma - Anne Kloosterman 1 - 0
Tjitze Schram - Dirk-Sieds Nolles 1 - 0
Selwin Keuning - Rudolf Vergonet 1 - 0
Jan Hans de Jong - Wim Ykema 0 - 1
Tjeerd Wiersma - Maurits Ypma 1 - 0
Falco de Boer - Sybe Smid 1 - 0
Uitslag Ronde 11
Johnny Fluit - Joe Hania 1 - 0
Anne Kloosterman - Han Holl 1 - 0
Tjitze Schram - Douwe van der Meulen ½ - ½
Sylvia Fluit - Dirk-Sieds Nolles ½ - ½
Jan Hans de Jong - Maurits Ypma ½ - ½
Wytze van der Zee - Falco de Boer 0 - 1
Alec Sealy - Sybe Smid 1 - 0
Komende dinsdag 2 december het traditionele Snelschaak toernooi!
Uitslag Ronde 10
Selwin Keuning - Johnny Fluit 0 - 1
Anne Kloosterman - Tjitze Schram ½ - ½
Han Holl - Dirk-Sieds Nolles 1 - 0
Douwe van der Meulen - Jan Hans de Jong 1 - 0
Rudolf Vergonet - Sylvia Fluit ½ - ½
Arnaud Bom - Wytze van der Zee 1 - 0
Sake Jan Velthuis - Sake Algra 1 - 0
Maurits Ypma - Sybe Smid 1 - 0
Falco de Boer - Alec Sealy 1 - 0
Siebren de Jong - Huib van der Zweep 0 - 1
Uitslag Ronde 9
Johnny Fluit - Tjitze Schram 1 - 0
Anne Kloosterman - Joe Hania ½ - ½
Christian Kuitert - Sylvia Fluit 1 - 0
Erwin Denissen - Selwin Keuning 0 - 1
Douwe van der Meulen - Arnaud Bom 1 - 0
Maurits Ypma - Rudolf Vergonet 0 - 1
Alec Sealy - Wim Ykema 0 - 1
Falco de Boer - Siebren de Jong 1 - 0
Wytse Wiersma - Vrije Ronde
Uitslag Ronde 8
Christian Kuitert - Johnny Fluit ½ - ½
Siebren de Jong - Maurits Ypma 0 - 1
Selwin Keuning - Tjitze Schram 0 - 1
Wytse Wiersma - Jan Hans de Jong ½ - ½
Wim Ykema - Han Holl 0 - 1
Wytze van der Zee - Tjeerd Wiersma ½ - ½
Sybe Smid - Douwe van der Meulen 0 - 1
Huib van der Zweep - Falco de Boer ½ - ½
Anne Kloosterman - Vrije Ronde
Uitslag Ronde 7
Johnny Fluit - Anne Kloosterman 1 - 0
Selwin Keuning - Christian Kuitert ½ - ½
Joe Hania - Sylvia Fluit 1 - 0
Abe Algra - Tjitze Schram 0 - 1
Arnaud Bom - Dirk-Sieds Nolles 0 - 1
Sake Algra - Wytse Wiersma 0 - 1
Erwin Denissen - Wim Ykema ½ - ½
Sybe Smid - Tjeerd Wiersma ½ - ½
Maurits Ypma - Douwe van der Meulen 0 - 1
Jan Hans de Jong - Falco de Boer 1 - 0
Rudolf Vergonet - Alec Sealy ½ - ½
Uitslag Ronde 6
Joe Hania - Johnny Fluit 0 - 1
Tjitze Schram - Anne Kloosterman 0 - 1
Dirk-Sieds Nolles - Christian Kuitert 0 - 1
Tjeerd Wiersma - Selwin Keuning 0 - 1
Sylvia Fluit - Sybe Smid 1 - 0
Wytse Wiersma - Erwin Denissen ½ - ½
Alec Sealy - Han Holl 0 - 1
Rudolf Vergonet - Jan Hans de Jong ½ - ½
Falco de Boer - Maurits Ypma ½ - ½
Wytze van der Zee - Vrije Ronde
Dinsdag 14 oktober spelen we Rapid!
Uitslag Ronde 5
Johnny Fluit - Dirk-Sieds Nolles 1 - 0
Arnaud Bom - Anne Kloosterman 0 - 1
Tjitze Schram - Erwin Denissen 1 - 0
Jan Hans de Jong - Christian Kuitert 0 - 1
Han Holl - Wytse Wiersma ½ - ½
Maurits Ypma - Tjeerd Wiersma 0 - 1
Sake Algra - Wytze van der Zee 1 - 0
Sybe Smid - Falco de Boer 1 - 0
Rudolf Vergonet - Douwe van der Meulen ½ - ½
Uitslag Ronde 4
Johnny Fluit - Selwin Keuning 1 - 0
Anne Kloosterman - Sylvia Fluit 1 - 0
Jan Hans de Jong - Arnaud Bom 0 - 1
Dirk-Sieds Nolles - Alec Sealy 1 - 0
Maurits Ypma - Tjitze Schram 0 - 1
Erwin Denissen - Sybe Smid 1 - 0
Dirk Schild - Rudolf Vergonet ½ - ½
Wim Ykema - Simon van Grondelle 1 - 0
Huib van der Zweep - Wytze van der Zee 0 - 1
Falco de Boer - Douwe van der Meulen ½ - ½
Uitslag Ronde 3
Johnny Fluit - Abe Algra 1 - 0
Alec Sealy - Joe Hania 0 - 1
Wytse Wiersma - Selwin Keuning 0 - 1
Sake Algra - Anne Kloosterman 0 - 1
Sybe Smid - Maurits Ypma ½ - ½
Sylvia Fluit - Rudolf Vergonet 1 - 0
Jouke Algra - Wim Ykema 1 - 0
Simon van Grondelle - Arnaud Bom 0 - 1
Wytze van der Zee - Tjitze Schram 0 - 1
Douwe van der Meulen - Christian Kuitert 0 - 1
Erwin Denissen - Falco de Boer 1 - 0
Uitslag Ronde 2
Anne Kloosterman - Johnny Fluit 0 - 1
Joe Hania - Sake Algra 1 - 0
Abe Algra - Sybe Smid 1 - 0
Maurits Ypma - Dirk-Sieds Nolles 0 - 1
Sake Jan Velthuis - Jan Hans de Jong 0 - 1
Selwin Keuning - Wytze van der Zee 1 - 0
Alec Sealy - Erwin Denissen 1 - 0
Maarten van Steinvoorn - Wytse Wiersma 0 - 1
Christian Kuitert - Tjitze Schram ½ - ½
Falco de Boer - Sylvia Fluit 0 - 1
Uitslag Ronde 1
Tjitze Schram - Johnny Fluit 0 - 1
Christian Kuitert - Anne Kloosterman 0 - 1
Douwe van der Meulen - Joe Hania 0 - 1
Dirk-Sieds Nolles - Jan Hans de Jong ½ - ½
Rudolf Vergonet - Sake Jan Velthuis ½ - ½
Wytze van der Zee - Alec Sealy ½ - ½
Sylvia Fluit - Sake Algra 0 - 1
Sybe Smid - Huib van der Zweep 1 - 0
Falco de Boer - Abe Algra 0 - 1
Douwe Ketting - Maurits Ypma 0 - 1
Uitslag Ronde 24
Johnny Fluit - Selwin Keuning 1 - 0
Wytse Wiersma - Dick Stavast 0 - 1
Anne Kloosterman - Jouke Bakker 1 - 0
Tjitze Schram - Han Holl 1 - 0
Tjeerd Wiersma - Christian Kuitert 0 - 1
Joe Hania - Jan Hans de Jong ½ - ½
Arnaud Bom - Rudolf Vergonet 1 - 0
Sylvia Fluit - Douwe van der Meulen 0 - 1
Douwe Ketting - Maurits Ypma ½ - ½
Sybe Smid - Wytze van der Zee 0 - 1
Huib van der Zweep - Falco de Boer 1 - 0
Uitslag Ronde 23
Wytse Wiersma - Johnny Fluit ½ - ½
Jouke Bakker - Dick Stavast 1 - 0
Selwin Keuning - Tjitze Schram 1 - 0
Tjeerd Wiersma - Joe Hania 0 - 1
Jan Hans de Jong - Christian Kuitert 0 - 1
Sake Algra - Sylvia Fluit 1 - 0
Rudolf Vergonet - Douwe Ketting ½ - ½
Mark van der Zee - Dylan Sealy 0 - 1
Maurits Ypma - Sybe Smid ½ - ½
Falco de Boer - Abe Algra 1 - 0
Uitslag Ronde 22
Jouke Bakker - Johnny Fluit ½ - ½
Dick Stavast - Anne Kloosterman 1 - 0
Selwin Keuning - Wytse Wiersma 0 - 1
Jan Lootsma - Tjitze Schram 0 - 1
Douwe van der Meulen - Han Holl 0 - 1
Sybe Smid - Falco de Boer 0 - 1
Sake Jan Velthuis - Tjeerd Wiersma 0 - 1
Sylvia Fluit - Wytze van der Zee 1 - 0
Maurits Ypma - Dylan Sealy 1 - 0
Jan Hans de Jong - Vrije Ronde
Uitslag Ronde 21
Christian Kuitert - Johnny Fluit 0 - 1
Tjitze Schram - Anne Kloosterman 0 - 1
Joe Hania - Arnaud Bom 1 - 0
Sake Algra - Douwe van der Meulen ½ - ½
Sylvia Fluit - Rudolf Vergonet ½ - ½
Abe Algra - Ger de Boer 0 - 1
Dylan Sealy - Falco de Boer 0 - 1
Volgende week 3 december het traditionele
sinterklaaschocoladelettersnelschaaktoernooi!!
Er zijn week chocoladeletters, banketstaven, flessen wijn en natuurlijk de rollade te winnen! Komt allen.
Uitslag Ronde 10
Christian Kuitert - Jan Hans de Jong 1 - 0
Anne Kloosterman - Dick Stavast 0 - 1
Tinus Fleur - Johnny Fluit 0 - 1
Tjitze Schram - Selwin Keuning ½ - ½
Erwin Denissen - Douwe van der Meulen 1 - 0
Wim Ykema - Douwe Ketting 1 - 0
Tjeerd Wiersma - Sake Jan Velthuis 1 - 0
Maurits Ypma - Huib van der Zweep 1 - 0
Falco de Boer - Sybe Smid 1 - 0
Wytse Wiersma - Vrije Ronde
Weer volle bak en slechts 1 remise. Weinig verrassingen, 1e teamspelers bijnas 100% omdat ze geen van allen tegen elkaar hoefden.
Wytse als enige met 3 uit 3!
Volgende week Rapid, daarna ronde 4.
Uitslag Ronde 3
Douwe van der Meulen - Tinus Fleur ½ - ½
Sylvia Fluit - Wytse Wiersma 0 - 1
Jouke Bakker - Tjitze Schram 0 - 1
Sake Algra - Dick Stavast 0 - 1
Abe Algra - Jan Hans de Jong 0 - 1
Joe Hania - Jan Lootsma 0 - 1
Arnaud Bom - Christian Kuitert 0 - 1
Anne Kloosterman - Rudolf Vergonet 1 - 0
Maurits Ypma - Erwin Denissen 0 - 1
Selwin Keuning - Sake Jan Velthuis 1 - 0
Coos Kruisenga - Johnny Fluit 0 - 1
Falco de Boer - Tjeerd Wiersma 0 - 1
Uitslag Ronde 2
Tinus Fleur - Jan Lootsma 1 - 0
Douwe van der Meulen - Joe Hania 1 - 0
Wytse Wiersma - Jan Hans de Jong 1 - 0
Sylvia Fluit - Sybe Smid 1 - 0
Tjitze Schram - Arnaud Bom 1 - 0
Jouke Bakker - Han Holl 1 - 0
Erwin Denissen - Wim Ykema ½ - ½
Rudolf Vergonet - Selwin Keuning ½ - ½
Sake Algra - Dirk Schild 1 - 0
Huib van der Zweep - Abe Algra 0 - 1
Johnny Fluit - Christian Kuitert 0 - 1
Tjeerd Wiersma - Anne Kloosterman 0 - 1
Wytze van der Zee - Coos Kruisenga 1 - 0
Maurits Ypma - Falco de Boer 1 - 0
Uitslag Ronde 1
Merel Balt - Sake Algra 0 - 1
Dylan Sealy - Siem Piersma 1 - 0
Niels Okkema - Robin de Leeuw 1 - 0
Lukas van Ruiten - Chris Boersma 0 - 1
Lennert Balt - Thomas van Ruiten 0 - 1
Marrit Adema - Wisse Piersma 1 - 0
Reyer Slart - Otte Akkerman ½ - ½
Wytze Tjalsma - Elmar Colly 0 - 1
Wessel Adema - Jurre Jelte vd Ploeg 1 - 0
Ruben Ipema - Jorn Bonnema 0 - 1
Hidde Krol - Luca Holl ½ - ½
Frits Dierck - Hessel Boelens 0 - 1
Hester Boelens - Vrije Ronde
Uitslag Ronde 25
Douwe van der Meulen - Tjitze Schram 0 - 1
Coos Kruisenga - Anne Kloosterman 0 - 1
Selwin Keuning - Wytse Wiersma ½ - ½
Frits Pen - Arnaud Bom ½ - ½
Joe Hania - Jan Hans de Jong 1 - 0
Douwe Ketting - Alec Sealy ½ - ½
Falco de Boer - Sybe Smid 1 - 0
Maurits Ypma - Vrije Ronde
Afmeldingen voor komende dinsdag 28-1 voor 1 keer bij Wytse Wiersma!
Alleen tussen 18.00 en 19.00 tel. (0515) 41 65 40
Uitslag Ronde 24
Tjeerd Wiersma - Anne Kloosterman ½ - ½
Jan Hans de Jong - Tjitze Schram 0 - 1
Douwe Ketting - Douwe van der Meulen 0 - 1
Maurits Ypma - Wytze van der Zee ½ - ½
Dirk Schild - Jan Bosma 0 - 1
Sybe Smid - Huib van der Zweep 1 - 0
Abe Algra - Falco de Boer 0 - 1
De "geschoonde" eindstand. Alleen schakers met 11 of meer partijen zijn hierin opgenomen
Eindstand na ronde 25
Naam rat Prt W R V ext % TPR WP
1 Tjitze Schram 1892 24 17 3 4 18½ 77,08% 1907 224
2 Anne Kloosterman 1843 23 13 6 4 16 69,57% 1860 244
3 Douwe van der Meulen 1807 20 11 4 5 13 3 65,00% 1819 244½
4 Jan Lootsma 1795 15 9 4 2 11 73,33% 1890 167½
5 Coos Kruisenga 1739 17 6 5 5 8½ 3 55,88% 1726 187
6 Joe Hania 1724 16 6 2 6 7 4 56,25% 1727 189
7 Dirk Schild 1722 14 5 4 4 7 57,14% 1738 119
8 Maurits Ypma 1713 17 4 7 5 7½ 4 50,00% 1681 150½
9 Jan Hans de Jong 1711 21 8 4 8 10 52,38% 1705 129½
10 Sake Jan Velthuis 1710 11 6 0 5 6 5 54,55% 1704 142½
11 Julius Bosma 1699 13 5 3 5 6½ 4 50,00% 1678 153
12 Tjeerd Wiersma 1698 15 7 2 6 8 2 53,33% 1709 168
13 Jan Bosma 1693 22 9 2 11 10 45,45% 1650 175
14 Erwin Denissen 1691 14 5 4 5 7 4 50,00% 1674 181½
15 Selwin Keuning 1680 15 6 3 6 7½ 4 50,00% 1659 165
16 Sybe Smid 1678 18 5 7 6 8½ 4 47,22% 1630 155
17 Maarten van Steinvoor1649 20 7 3 10 8½ 42,50% 1626 146½
18 Wytze van der Zee 1629 17 4 3 9 5½ 4 38,24% 1574 149
19 Marten Bergsma 1599 14 2 3 8 3½ 32,14% 1518 68½
20 Huib van der Zweep 1590 16 3 3 10 4½ 3 28,13% 1493 131½
21 Dirk Meijer 1539 21 3 4 14 5 4 23,81% 1469 170
Uitslag Ronde 26
Douwe van der Meulen - Tjitze Schram ½ - ½
Anne Kloosterman - Alec Sealy 1 - 0
Dirk Meijer - Huib van der Zweep 0 - 1
Sybe Smid - Wytse Wiersma 0 - 1
Coos Kruisenga - Maarten van Steinvoorn 1 - 0
Tjeerd Wiersma - Joe Hania 1 - 0
Wytze van der Zee - Jan Hans de Jong 0 - 1
Sake Jan Velthuis - Jan Bosma 1 - 0
Bosma - Maurits Ypma 0 - 1
De kaarten zijn geschud. Na 2 nederlagen op rij van Anne is Tjitze ver uitgelopen en kampioen!
Uitslag Ronde 25
Dirk Schild - Tjitze Schram 0 - 1
Douwe van der Meulen - Anne Kloosterman 1 - 0
Alec Sealy - Selwin Keuning 1 - 0
Coos Kruisenga - Tjeerd Wiersma 1 - 0
Wytse Wiersma - Julius Bosma 1 - 0
Maurits Ypma - Jan Bosma 1 - 0
Erwin Denissen - Arnaud Bom 0 - 1
Dirk Meijer - Sake Jan Velthuis 0 - 1
Jan Hans de Jong - Maarten van Steinvoorn 1 - 0
Frits Pen - Wytze van der Zee 1 - 0
Joe Hania - Vrije Ronde