Overdagschaak

overdagschaak 2019 2020Het overdagschaak gaat in September weer van start!

Recent Toegevoegd

Bezoekers

Today 355

Yesterday 561

Week 1562

Month 916

All 291260

Currently are 19 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Uitslag Ronde 1
 
Tjitze Schram          - Theun de Vries         1 - 0
Douwe van der Meulen   - Nick Bijlsma           0 - 1
Anne Kloosterman       - Erwin Denissen         1 - 0
Wytse Wiersma          - Christian Kuitert      0 - 1
Tinus Fleur            - Joe Hania              ½ - ½
Sake Jan Velthuis      - Jan Lootsma            0 - 1
Jouke Bakker           - Wytze van der Zee      1 - 0
Tom Koster             - Sybrand Frietema       0 - 1
Maurits Ypma           - Huib van der Zweep     1 - 0
Jan Hofman             - Jan Hans de Jong       0 - 1
Dirk Schild            - Marten Bergsma         1 - 0
Bert de Vries          - Julius Bosma           1 - 0
Selwin Keuning         - Dirk Meijer            1 - 0
Maarten van Steinvoorn - Coos Kruisenga         1 - 0
Sybe Smid              - Tjeerd Wiersma         0 - 1
                                                    

Stand na ronde  1


 1 Bert de Vries        1662  1  1  0  0   1   00,00% 2075   0 
 2 Jouke Bakker         1661  1  1  0  0   1   00,00% 2076   0 
 3 Selwin Keuning       1661  1  1  0  0   1   00,00% 2056   0 
 4 Tjitze Schram        1660  1  1  0  0   1   00,00% 2095   0 
 5 Nick Bijlsma         1660  1  1  0  0   1   00,00% 2111   0 
 6 Anne Kloosterman     1660  1  1  0  0   1   00,00% 2095   0 
 7 Christian Kuitert    1660  1  1  0  0   1   00,00% 2089   0 
 8 Jan Lootsma          1660  1  1  0  0   1   00,00% 2079   0 
 9 Sybrand Frietema     1660  1  1  0  0   1   00,00% 2100   0 
10 Maurits Ypma         1660  1  1  0  0   1   00,00% 2043   0 
11 Dirk Schild          1660  1  1  0  0   1   00,00% 2052   0 
12 Maarten van Steinvoor1660  1  1  0  0   1   00,00% 2041   0 
13 Jan Hans de Jong     1659  1  1  0  0   1   00,00% 2043   0 
14 Tjeerd Wiersma       1659  1  1  0  0   1   00,00% 2058   0 
15 Joe Hania            1645  1  0  1  0   ½   50,00% 1716   0½
16 Tinus Fleur          1643  1  0  1  0   ½   50,00% 1698   0½
17 Sybe Smid            1629  1  0  0  1   0    0,00% 1298   1 
18 Jan Hofman           1629  1  0  0  1   0    0,00% 1295   1 
19 Theun de Vries       1628  1  0  0  1   0    0,00% 1325   1 
20 Douwe van der Meulen 1628  1  0  0  1   0    0,00% 1325   1 
21 Erwin Denissen       1628  1  0  0  1   0    0,00% 1309   1 
22 Wytse Wiersma        1628  1  0  0  1   0    0,00% 1323   1 
23 Tom Koster           1628  1  0  0  1   0    0,00% 1320   1 
24 Sake Jan Velthuis    1628  1  0  0  1   0    0,00% 1313   1 
25 Coos Kruisenga       1628  1  0  0  1   0    0,00% 1269   1 
26 Marten Bergsma       1628  1  0  0  1   0    0,00% 1270   1 
27 Huib van der Zweep   1628  1  0  0  1   0    0,00% 1273   1 
28 Wytze van der Zee    1627  1  0  0  1   0    0,00% 1278   1 
29 Dirk Meijer          1627  1  0  0  1   0    0,00% 1258   1 
30 Julius Bosma         1626  1  0  0  1   0    0,00% 1247   1 
31 Wim Ykema            1642  0  0  0  0   0    0,00%    0   0 
32 Anna Maja Kazarian   1642  0  0  0  0   0    0,00%    0   0 
33 Frits Pen            1642  0  0  0  0   0    0,00%    0   0 
34 Ger de Boer          1642  0  0  0  0   0    0,00%    0   0 
35 Han Holl             1642  0  0  0  0   0    0,00%    0   0 
36 Johnny Fluit         1642  0  0  0  0   0    0,00%    0   0 
37 Piet Sikma           1642  0  0  0  0   0    0,00%    0   0 
38 Sible Koopmans       1642  0  0  0  0   0    0,00%    0   0 
39 Albert Hogeboom      1642  0  0  0  0   0    0,00%    0   0 
40 Hassan Cisme         1642  0  0  0  0   0    0,00%    0   0 
41 Jappie de Vries      1642  0  0  0  0   0    0,00%    0   0 
42 Roelof Zijlstra      1642  0  0  0  0   0    0,00%    0   0 


Voorlopige Indeling Ronde 2
                                                 
 Bert de Vries            - Jouke Bakker         
 Selwin Keuning           - Tjitze Schram        
 Nick Bijlsma             - Anne Kloosterman     
 Jan Lootsma              - Christian Kuitert    
 Sybrand Frietema         - Maurits Ypma         
 Maarten van Steinvoorn   - Dirk Schild          
 Tjeerd Wiersma           - Jan Hans de Jong     
 Joe Hania                - Wim Ykema            
 Anna Maja Kazarian       - Tinus Fleur          
 Johnny Fluit             - Frits Pen            
 Albert Hogeboom          - Sible Koopmans       
 Roelof Zijlstra          - Sybe Smid            
 Jan Hofman               - Douwe van der Meulen 
 Erwin Denissen           - Wytse Wiersma        
 Sake Jan Velthuis        - Tom Koster           
 Marten Bergsma           - Coos Kruisenga       
 Huib van der Zweep       - Wytze van der Zee    
 Dirk Meijer              - Julius Bosma         
                                                 


Schaak kalender

11 feb
KNSB Groninger Combinatie 3 -Sneek 1
Datum 11.02.2023 13:00 - 18:00

6e ronde KNSB Klasse 3a

14 feb
Interne competitie 17e ronde
14.02.2023 19:45 - 23:45

Interne competitie 17e ronde

21 feb
Interne competitie 18e ronde
21.02.2023 19:45 - 23:45

Interne competitie 18e ronde

11 mrt
KNSB: Sneek 1 - Hoogeveen 1
11.03.2023 12:00 - 17:00

7e ronde KNSB Klasse 3a

1 apr
KNSB: HSP/Veendam 1 - Sneek 1
01.04.2023 13:00 - 18:00

8e ronde KNSB Klasse 3a

AVG

 
Vanaf 25 mei 2018 is de nieuwe wet op de bescherming van persoonsgegevens (AVG) van kracht
Hieronder staat de link naar de privacyverklaring van onze club.
 

zoek