Overdagschaak

overdagschaak 2019 2020Het overdagschaak gaat in September weer van start!

Recent Toegevoegd

Bezoekers

Today 350

Yesterday 561

Week 1557

Month 911

All 291255

Currently are 17 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Uitslag Ronde 10

Anne Kloosterman       - Jouke Bakker           1 - 0
Tjitze Schram          - Tjeerd Wiersma         1 - 0
Wytze van der Zee      - Nick Bijlsma           0 - 1
Douwe van der Meulen   - Johnny Fluit           1 - 0
Selwin Keuning         - Frits Pen              1 - 0
Anna Maja Kazarian     - Jan Lootsma            0 - 1
Wim Ykema              - Maarten van Steinvoorn 1 - 0
Jan Hans de Jong       - Christian Kuitert      0 - 1
Coos Kruisenga         - Tom Koster             0 - 1
Jan Hofman             - Sybe Smid              1 - 0
Maurits Ypma           - Theun de Vries         0 - 1
Dirk Meijer            - Erwin Denissen         0 - 1
Julius Bosma           - Piet Sikma             1 - 0
Bert de Vries          - Marten Bergsma         ½ - ½
Eric van der Kooi      - Vrije Ronde


 
Stand na ronde  10

   Naam                 rat  Prt W  R  V  ext    %     TPR   WP
 1 Anne Kloosterman     1755 10  7  2  1   8    80,00% 1926  42
 2 Tjitze Schram        1731  9  6  2  1   7    77,78% 1907  39
 3 Nick Bijlsma         1716  9  6  1  2  6½    72,22% 1871  38½
 4 Douwe van der Meulen 1712  8  5  1  2  5½ 2  68,75% 1840  51½
 5 Sybrand Frietema     1706  4  3  1  0  3½ 2  87,50% 1986  32
 6 Jouke Bakker         1705  8  5  0  3   5 2  62,50% 1786  49½
 7 Tjeerd Wiersma       1698  6  4  0  2   4 2  66,67% 1828  45½
 8 Selwin Keuning       1696  8  4  1  3  4½ 2  56,25% 1742  50½
 9 Renske Hania         1695  3  2  1  0  2½ 2  83,33% 1979  31½
10 Jan Lootsma          1691 10  5  2  3   6    60,00% 1779  41
11 Wytze van der Zee    1683  7  3  2  2   4 2  57,14% 1734  33½
12 Wim Ykema            1682  4  2  2  0   3 1  75,00% 1862  18½
13 Johnny Fluit         1680  4  3  0  1   3    75,00% 1904  17½
14 Christian Kuitert    1679  8  4  2  2   5    62,50% 1782  28½
15 Jan Hofman           1675 10  5  0  5   5    50,00% 1678  30½
16 Tom Koster           1675  5  2  2  1   3 2  60,00% 1765  25½
17 Joe Hania            1672  4  2  1  1  2½ 2  62,50% 1773  25
18 Sake Jan Velthuis    1666  6  3  0  3   3 2  50,00% 1691  38½
19 Theun de Vries       1659  5  2  1  2  2½ 2  50,00% 1686  32½
20 Frits Pen            1659  4  1  2  1   2 2  50,00% 1682  29
21 Erwin Denissen       1658  4  2  0  2   2 2  50,00% 1682  30½
22 Anna Maja Kazarian   1656  6  2  1  3  2½ 2  41,67% 1643  43½
23 Maarten van Steinvoor1653  7  3  0  4   3 2  42,86% 1621  39
24 Tinus Fleur          1650  6  2  2  2   3    50,00% 1700  20
25 Jan Hans de Jong     1648  8  3  1  4  3½ 2  43,75% 1630  41
26 Julius Bosma         1647  8  3  1  4  3½ 2  43,75% 1611  29
27 Coos Kruisenga       1645  8  3  0  5   3 2  37,50% 1577  42
28 Wytse Wiersma        1641  3  0  2  1   1 2  33,33% 1562  23
29 Dirk Schild          1638  7  3  0  4   3    42,86% 1608  17½
30 Sybe Smid            1637  8  3  0  5   3 2  37,50% 1570  34½
31 Maurits Ypma         1636  8  3  0  5   3 2  37,50% 1575  30½
32 Bert de Vries        1628  7  1  1  4  1½    35,71% 1557  24½
33 Dirk Meijer          1626  8  1  1  5  1½ 2  31,25% 1532  36½
34 Piet Sikma           1613  7  1  2  4   2    28,57% 1521  23½
35 Marten Bergsma       1609  9  1  2  5   2    33,33% 1522  18
36 Huib van der Zweep   1584  9  2  0  7   2    22,22% 1448  25½
37 Eric van der Kooi    1547  9  0  0  8   0    11,11% 1351  25
38 Sible Koopmans       1652  0  0  0  0   0 2   0,00%    0  16
39 Ger de Boer          1647  0  0  0  0   0 1   0,00%    0   6½
40 Han Holl             1642  0  0  0  0   0     0,00%    0   0
41 Albert Hogeboom      1642  0  0  0  0   0     0,00%    0   0
42 Hassan Cisme         1642  0  0  0  0   0     0,00%    0   0
43 Jappie de Vries      1642  0  0  0  0   0     0,00%    0   0
44 Roelof Zijlstra      1642  0  0  0  0   0     0,00%    0   0

 

 
Stand na ronde  10     Categorie B

   Naam                 rat  Prt W  R  V  ext    %     TPR   WP
 1 Tjeerd Wiersma       1698  6  4  0  2   4 2  66,67% 1828  45½
 2 Wytze van der Zee    1683  7  3  2  2   4 2  57,14% 1734  33½
 3 Sake Jan Velthuis    1666  6  3  0  3   3 2  50,00% 1691  38½
 4 Theun de Vries       1659  5  2  1  2  2½ 2  50,00% 1686  32½
 5 Frits Pen            1659  4  1  2  1   2 2  50,00% 1682  29
 6 Erwin Denissen       1658  4  2  0  2   2 2  50,00% 1682  30½
 7 Jan Hans de Jong     1648  8  3  1  4  3½ 2  43,75% 1630  41
 8 Wytse Wiersma        1641  3  0  2  1   1 2  33,33% 1562  23
 9 Sible Koopmans       1652  0  0  0  0   0 2   0,00%    0  16
10 Albert Hogeboom      1642  0  0  0  0   0     0,00%    0   0
11 Hassan Cisme         1642  0  0  0  0   0     0,00%    0   0

 

 
Stand na ronde  10     Categorie C

   Naam                 rat  Prt W  R  V  ext    %     TPR   WP
 1 Jan Hofman           1675 10  5  0  5   5    50,00% 1678  30½
 2 Maarten van Steinvoor1653  7  3  0  4   3 2  42,86% 1621  39
 3 Julius Bosma         1647  8  3  1  4  3½ 2  43,75% 1611  29
 4 Dirk Schild          1638  7  3  0  4   3    42,86% 1608  17½
 5 Sybe Smid            1637  8  3  0  5   3 2  37,50% 1570  34½
 6 Maurits Ypma         1636  8  3  0  5   3 2  37,50% 1575  30½
 7 Bert de Vries        1628  7  1  1  4  1½    35,71% 1557  24½
 8 Dirk Meijer          1626  8  1  1  5  1½ 2  31,25% 1532  36½
 9 Piet Sikma           1613  7  1  2  4   2    28,57% 1521  23½
10 Marten Bergsma       1609  9  1  2  5   2    33,33% 1522  18
11 Huib van der Zweep   1584  9  2  0  7   2    22,22% 1448  25½
12 Eric van der Kooi    1547  9  0  0  8   0    11,11% 1351  25
13 Jappie de Vries      1642  0  0  0  0   0     0,00%    0   0
14 Roelof Zijlstra      1642  0  0  0  0   0     0,00%    0   0
 

 
Voorlopige Indeling Ronde 11

Anne Kloosterman         - Nick Bijlsma
Sybrand Frietema         - Tjitze Schram
Douwe van der Meulen     - Jouke Bakker
Tjeerd Wiersma           - Selwin Keuning
Jan Lootsma              - Wytze van der Zee
Johnny Fluit             - Wim Ykema
Jan Hofman               - Christian Kuitert
Tom Koster               - Joe Hania
Theun de Vries           - Sake Jan Velthuis
Frits Pen                - Erwin Denissen
Anna Maja Kazarian       - Maarten van Steinvoorn
Sible Koopmans           - Jan Hans de Jong
Coos Kruisenga           - Julius Bosma
Dirk Schild              - Wytse Wiersma
Sybe Smid                - Maurits Ypma
Bert de Vries            - Dirk Meijer
Marten Bergsma           - Piet Sikma
Huib van der Zweep       - Eric van der Kooi

Schaak kalender

11 feb
KNSB Groninger Combinatie 3 -Sneek 1
Datum 11.02.2023 13:00 - 18:00

6e ronde KNSB Klasse 3a

14 feb
Interne competitie 17e ronde
14.02.2023 19:45 - 23:45

Interne competitie 17e ronde

21 feb
Interne competitie 18e ronde
21.02.2023 19:45 - 23:45

Interne competitie 18e ronde

11 mrt
KNSB: Sneek 1 - Hoogeveen 1
11.03.2023 12:00 - 17:00

7e ronde KNSB Klasse 3a

1 apr
KNSB: HSP/Veendam 1 - Sneek 1
01.04.2023 13:00 - 18:00

8e ronde KNSB Klasse 3a

AVG

 
Vanaf 25 mei 2018 is de nieuwe wet op de bescherming van persoonsgegevens (AVG) van kracht
Hieronder staat de link naar de privacyverklaring van onze club.
 

zoek