Overdagschaak

overdagschaak 2019 2020Het overdagschaak gaat in September weer van start!

Gastenboek

gildaln16
Hot galleries, daily updated collections
Scandal *** galleries, daily updated lists http://***girljapan.annettanorth.***erika.com/?priscila *** asain *** two in one cartoon *** directory free *** pictures college girls how to watch korean ***
zaterdag 03 december 2022
monaxv60
Dirty Porn P***os, daily updated galleries
Girls of Desire: All babes in one place, crazy, art http://videosass***.xblognetwork.com/?post-angelique free *** amateur hooker *** *** pink pussy *** teen *** archives you *** huge clits amateur *** baby sitter
zaterdag 03 december 2022
Motiefgroep schaken www.euwe.nl
Stukje Anne Kloosterman 2018 schaken en filatelie
Bij toeval kwam ik het stukje tegen op het zo onderhand heeeeeel grote internet. Leuk stukje en het is niet Kasparov, maar Karpov die die grote verzameling heeft. De overlevering beweert dat Karpov vroeger prijzengeld wel deels? moest afdragen aan de autoriteiten, maar postzegels vielen daar niet onder en dus was Karpov een hele slimme jongen. Waar dat weetje vandaan komt? Van de Motiefgroep S...
zaterdag 11 december 2021
Anne
Time flies
Prachtige filmpjes Wim! Bijzonder om de leden te zien die niet meer onder ons zijn. Wat lijkt die tijd nog maar kort geleden. Ben zelf niet zo van het plaatsen van filmpjes op YouTube maar deze geven een prachtig tijdsbeeld van ons clubjes van zowat 15 jaar geleden?
zaterdag 28 augustus 2021
Anne
Diagrammen II
Erg leuk om de slotstellingen te spelen. Mooi dat je dat elke week weer doet Selwin! Komende zondag moeten we maar weer eens voor de volle winst gaan
vrijdag 23 april 2021
Anne
Frank
Er is ons weer een kleurrijk figuur ontvallen. Frank gaf in de jaren tachtig kleur aan de schaakclub Sneek met zijn soms onnavolgbare kijk op zijn gespeelde partij. Rust zacht Frank
vrijdag 22 januari 2021
Eelke
diagrammen
Kunnen jullie bij de oplossingen puzzels de diagrammen ook in het artikel zetten? Dat verhoogt het leesplezier aanzienlijk.
woensdag 06 januari 2021
Eelke
Plakboek
Dag Wim, Ooit heeft Maarten mij geïnterviewd voor een jubileumboek van SC Sneek. Bij die gelegenheid heb ik hem dat plakboek gegeven. Onder het motto: jullie hebben er in Sneek meer aan dan ik in Leeuwarden. Het is dus ooit door mij gemaakt evenals alle foto's in het boek.
woensdag 12 augustus 2020
Peter Brouwer
Eindstanden
Poeh Wim, verveelde je je? Een reuzenkarwei en zeer fraai gedaan. Jammer van die jaren die missen en hopelijk komen die boven water. Nog nooit kampioen geweest in de gepubliceerde jaren zie ik. Het is altijd leuk die namen uit een lang verleden voorbij te zien komen!
donderdag 06 augustus 2020
Bestuur
Archief
Wim is maar goed bezig geweest! Mooi hoe je met de hulp van clubgenoten zo'n prachtig complete bibliotheek van Tuunhekjes kunt dighitaliseren. Een genot om weer eens door te lezen.
dinsdag 21 juli 2020

Recent Toegevoegd

Bezoekers

Today 97

Yesterday 620

Week 2731

Month 1432

All 267016

Currently are 46 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Uitslag Ronde 23

Johnny Fluit           - Christian Kuitert      ½ - ½
Anne Kloosterman       - Selwin Keuning         1 - 0
Tjitze Schram          - Sylvia Fluit           1 - 0
Joe Hania              - Douwe van der Meulen   0 - 1
Abe Algra              - Tjeerd Wiersma         1 - 0
Maurits Ypma           - Sake Algra             1 - 0

Lees meer...

Selwin Keuning was dit seizoen oppermachtig bij de rapidcompetitie. Zelden heeft iemand zo'n grote voorsprong op de rest gehad, ondanks het feit dat hij op de laatste avond nog 2½ punt morste.

Dirk Sieds werd knap tweede!

Uitslag Ronde 21

Selwin Keuning         - Dylan Sealy            ½ - ½
Tjitze Schram          - Dirk-Sieds Nolles      0 - 1
Christian Kuitert      - Arnaud  Bom            1 - 0
Falco de Boer          - Maurits Ypma           ½ - ½
Rudolf Vergonet        - Alec Sealy             0 - 1
Sake Algra             - Wytze van der Zee      0 - 1
Joe Hania              - Thomas van Ruiten      1 - 0
Sake Jan Velthuis      - Siem Piersma           1 - 0
Lukas van Ruiten       - Wytse Wiersma          0 - 1
Niels Okkema           - Sybe Smid              0 - 1
Wisse Piersma          - Jan Hans de Jong       1 - 0
Anne Kloosterman       - Vrije Ronde

Lees meer...

Uitslag Ronde 22

Wytse Wiersma          - Johnny Fluit           ½ - ½
Anne Kloosterman       - Sake Jan Velthuis      1 - 0
Dirk-Sieds Nolles      - Tjitze Schram          0 - 1
Tjeerd Wiersma         - Erwin Denissen         ½ - ½
Sybe Smid              - Falco de Boer          0 - 1
Jan Hans de Jong       - Rudolf Vergonet        0 - 1

Lees meer...

Uitslag Ronde 21

Johnny Fluit           - Tjitze Schram          1 - 0
Anne Kloosterman       - Dirk-Sieds Nolles      1 - 0
Douwe van der Meulen   - Sylvia Fluit           ½ - ½
Abe Algra              - Joe Hania              0 - 1
Rudolf Vergonet        - Tjeerd Wiersma         ½ - ½
Maurits Ypma           - Falco de Boer          0 - 1
Wytze van der Zee      - Sake Algra             1 - 0
Sybe Smid              - Jan Hans de Jong       1 - 0

Lees meer...

Uitslag Ronde 20

Selwin Keuning         - Johnny Fluit           1 - 0
Anne Kloosterman       - Tjitze Schram          1 - 0
Wytse Wiersma          - Douwe van der Meulen   1 - 0
Sylvia Fluit           - Tjeerd Wiersma         1 - 0
Rudolf Vergonet        - Joe Hania              ½ - ½
Arnaud  Bom            - Abe Algra              0 - 1
Sake Jan Velthuis      - Falco de Boer          1 - 0
Maurits Ypma           - Wytze van der Zee      1 - 0
Sake Algra             - Sybe Smid              1 - 0

Lees meer...

Uitslag Ronde 19

Johnny Fluit           - Anne Kloosterman       1 - 0
Selwin Keuning         - Tjitze Schram          0 - 1
Dirk-Sieds Nolles      - Sylvia Fluit           1 - 0
Douwe van der Meulen   - Erwin Denissen         1 - 0
Falco de Boer          - Tjeerd Wiersma         0 - 1
Arnaud  Bom            - Maurits Ypma           1 - 0
Jan Hans de Jong       - Wytze van der Zee      0 - 1
Sybren de Jong         - Sybe Smid              1 - 0

Lees meer...

Uitslag Ronde 18

Dirk-Sieds Nolles      - Johnny Fluit           ½ - ½
Selwin Keuning         - Wytse Wiersma          1 - 0
Tjeerd Wiersma         - Tjitze Schram          0 - 1
Douwe van der Meulen   - Maurits Ypma           1 - 0
Wytze van der Zee      - Rudolf Vergonet        0 - 1
Jan Hans de Jong       - Sybe Smid              ½ - ½

Lees meer...

Uitslag Ronde 17

Tjitze Schram          - Johnny Fluit           ½ - ½
Sylvia Fluit           - Selwin Keuning         ½ - ½
Anne Kloosterman       - Arnaud  Bom            1 - 0
Erwin Denissen         - Sake Algra             1 - 0
Maurits Ypma           - Vrije Ronde

Lees meer...

Uitslag Ronde 16

Johnny Fluit           - Selwin Keuning         0 - 1
Dirk-Sieds Nolles      - Anne Kloosterman       ½ - ½
Joe Hania              - Tjitze Schram          0 - 1
Tjeerd Wiersma         - Han Holl               ½ - ½
Maurits Ypma           - Sylvia Fluit           0 - 1
Falco de Boer          - Jan Hans de Jong       1 - 0
Sybe Smid              - Alec Sealy             1 - 0
Wytze van der Zee      - Sybren de Jong         1 - 0

Lees meer...

Uitslag Ronde 15

Han Holl               - Johnny Fluit           ½ - ½
Selwin Keuning         - Anne Kloosterman       1 - 0
Jan Hans de Jong       - Dirk-Sieds Nolles      0 - 1
Siebren de Jong        - Alec Sealy             ½ - ½
Tjitze Schram          - Wytze van der Zee      1 - 0
Maurits Ypma           - Falco de Boer          ½ - ½
Sybe Smid              - Erwin Denissen         ½ - ½

Lees meer...

Uitslag Ronde 14

Johnny Fluit           - Wytse Wiersma          1 - 0
Joe Hania              - Christian Kuitert      0 - 1
Tjitze Schram          - Selwin Keuning         0 - 1
Sylvia Fluit           - Douwe van der Meulen   ½ - ½
Dirk-Sieds Nolles      - Arnaud  Bom            1 - 0
Abe Algra              - Jan Hans de Jong       ½ - ½
Falco de Boer          - Rudolf Vergonet        ½ - ½
Sake Algra             - Maurits Ypma           0 - 1
Sybe Smid              - Wytze van der Zee      0 - 1
Siebren de Jong        - Vrije Ronde

Lees meer...

Uitslag Ronde 13

Anne Kloosterman       - Johnny Fluit           1 - 0
Tjitze Schram          - Wytse Wiersma          0 - 1
Tjeerd Wiersma         - Abe Algra              1 - 0
Sylvia Fluit           - Falco de Boer          1 - 0
Huib van der Zweep     - Jan Hans de Jong       0 - 1
Wytze van der Zee      - Sake Algra             ½ - ½
Sybe Smid              - Siebren de Jong        ½ - ½

Lees meer...

Uitslag Ronde 12

Douwe van der Meulen   - Johnny Fluit           0 - 1
Wytse Wiersma          - Anne Kloosterman       1 - 0
Tjitze Schram          - Dirk-Sieds Nolles      1 - 0
Selwin Keuning         - Rudolf Vergonet        1 - 0
Jan Hans de Jong       - Wim Ykema              0 - 1
Tjeerd Wiersma         - Maurits Ypma           1 - 0
Falco de Boer          - Sybe Smid              1 - 0

Lees meer...

Uitslag Ronde 11

Johnny Fluit           - Joe Hania              1 - 0
Anne Kloosterman       - Han Holl               1 - 0
Tjitze Schram          - Douwe van der Meulen   ½ - ½
Sylvia Fluit           - Dirk-Sieds Nolles      ½ - ½
Jan Hans de Jong       - Maurits Ypma           ½ - ½
Wytze van der Zee      - Falco de Boer          0 - 1
Alec Sealy             - Sybe Smid              1 - 0

Lees meer...

Komende dinsdag 2 december het traditionele Snelschaak toernooi!

Uitslag Ronde 10

Selwin Keuning         - Johnny Fluit           0 - 1
Anne Kloosterman       - Tjitze Schram          ½ - ½
Han Holl               - Dirk-Sieds Nolles      1 - 0
Douwe van der Meulen   - Jan Hans de Jong       1 - 0
Rudolf Vergonet        - Sylvia Fluit           ½ - ½
Arnaud  Bom            - Wytze van der Zee      1 - 0
Sake Jan Velthuis      - Sake Algra             1 - 0
Maurits Ypma           - Sybe Smid              1 - 0
Falco de Boer          - Alec Sealy             1 - 0
Siebren de Jong        - Huib van der Zweep     0 - 1

Lees meer...

Uitslag Ronde 9

Johnny Fluit           - Tjitze Schram          1 - 0
Anne Kloosterman       - Joe Hania              ½ - ½
Christian Kuitert      - Sylvia Fluit           1 - 0
Erwin Denissen         - Selwin Keuning         0 - 1
Douwe van der Meulen   - Arnaud  Bom            1 - 0
Maurits Ypma           - Rudolf Vergonet        0 - 1
Alec Sealy             - Wim Ykema              0 - 1
Falco de Boer          - Siebren de Jong        1 - 0
Wytse Wiersma          - Vrije Ronde

Lees meer...

Uitslag Ronde 8

Christian Kuitert      - Johnny Fluit           ½ - ½
Siebren de Jong        - Maurits Ypma           0 - 1
Selwin Keuning         - Tjitze Schram          0 - 1
Wytse Wiersma          - Jan Hans de Jong       ½ - ½
Wim Ykema              - Han Holl               0 - 1
Wytze van der Zee      - Tjeerd Wiersma         ½ - ½
Sybe Smid              - Douwe van der Meulen   0 - 1
Huib van der Zweep     - Falco de Boer          ½ - ½
Anne Kloosterman       - Vrije Ronde

Lees meer...

Uitslag Ronde 7

Johnny Fluit           - Anne Kloosterman       1 - 0
Selwin Keuning         - Christian Kuitert      ½ - ½
Joe Hania              - Sylvia Fluit           1 - 0
Abe Algra              - Tjitze Schram          0 - 1
Arnaud  Bom            - Dirk-Sieds Nolles      0 - 1
Sake Algra             - Wytse Wiersma          0 - 1
Erwin Denissen         - Wim Ykema              ½ - ½
Sybe Smid              - Tjeerd Wiersma         ½ - ½
Maurits Ypma           - Douwe van der Meulen   0 - 1
Jan Hans de Jong       - Falco de Boer          1 - 0
Rudolf Vergonet        - Alec Sealy             ½ - ½

Lees meer...

Uitslag Ronde 6

Joe Hania              - Johnny Fluit           0 - 1
Tjitze Schram          - Anne Kloosterman       0 - 1
Dirk-Sieds Nolles      - Christian Kuitert      0 - 1
Tjeerd Wiersma         - Selwin Keuning         0 - 1
Sylvia Fluit           - Sybe Smid              1 - 0
Wytse Wiersma          - Erwin Denissen         ½ - ½
Alec Sealy             - Han Holl               0 - 1
Rudolf Vergonet        - Jan Hans de Jong       ½ - ½
Falco de Boer          - Maurits Ypma           ½ - ½
Wytze van der Zee      - Vrije Ronde

Lees meer...

Dinsdag 14 oktober spelen we Rapid!

Uitslag Ronde 5

Johnny Fluit           - Dirk-Sieds Nolles      1 - 0
Arnaud  Bom            - Anne Kloosterman       0 - 1
Tjitze Schram          - Erwin Denissen         1 - 0
Jan Hans de Jong       - Christian Kuitert      0 - 1
Han Holl               - Wytse Wiersma          ½ - ½
Maurits Ypma           - Tjeerd Wiersma         0 - 1
Sake Algra             - Wytze van der Zee      1 - 0
Sybe Smid              - Falco de Boer          1 - 0
Rudolf Vergonet        - Douwe van der Meulen   ½ - ½

Lees meer...

Uitslag Ronde 4

Johnny Fluit           - Selwin Keuning         1 - 0
Anne Kloosterman       - Sylvia Fluit           1 - 0
Jan Hans de Jong       - Arnaud  Bom            0 - 1
Dirk-Sieds Nolles      - Alec Sealy             1 - 0
Maurits Ypma           - Tjitze Schram          0 - 1
Erwin Denissen         - Sybe Smid              1 - 0
Dirk Schild            - Rudolf Vergonet        ½ - ½
Wim Ykema              - Simon van Grondelle    1 - 0
Huib van der Zweep     - Wytze van der Zee      0 - 1
Falco de Boer          - Douwe van der Meulen   ½ - ½

Lees meer...

Uitslag Ronde 3

Johnny Fluit           - Abe Algra              1 - 0
Alec Sealy             - Joe Hania              0 - 1
Wytse Wiersma          - Selwin Keuning         0 - 1
Sake Algra             - Anne Kloosterman       0 - 1
Sybe Smid              - Maurits Ypma           ½ - ½
Sylvia Fluit           - Rudolf Vergonet        1 - 0
Jouke Algra            - Wim Ykema              1 - 0
Simon van Grondelle    - Arnaud  Bom            0 - 1
Wytze van der Zee      - Tjitze Schram          0 - 1
Douwe van der Meulen   - Christian Kuitert      0 - 1
Erwin Denissen         - Falco de Boer          1 - 0

Lees meer...

Uitslag Ronde 2

Anne Kloosterman       - Johnny Fluit           0 - 1
Joe Hania              - Sake Algra             1 - 0
Abe Algra              - Sybe Smid              1 - 0
Maurits Ypma           - Dirk-Sieds Nolles      0 - 1
Sake Jan Velthuis      - Jan Hans de Jong       0 - 1
Selwin Keuning         - Wytze van der Zee      1 - 0
Alec Sealy             - Erwin Denissen         1 - 0
Maarten van Steinvoorn - Wytse Wiersma          0 - 1
Christian Kuitert      - Tjitze Schram          ½ - ½
Falco de Boer          - Sylvia Fluit           0 - 1

Lees meer...

Uitslag Ronde 1

Tjitze Schram          - Johnny Fluit           0 - 1
Christian Kuitert      - Anne Kloosterman       0 - 1
Douwe van der Meulen   - Joe Hania              0 - 1
Dirk-Sieds Nolles      - Jan Hans de Jong       ½ - ½
Rudolf Vergonet        - Sake Jan Velthuis      ½ - ½
Wytze van der Zee      - Alec Sealy             ½ - ½
Sylvia Fluit           - Sake Algra             0 - 1
Sybe Smid              - Huib van der Zweep     1 - 0
Falco de Boer          - Abe Algra              0 - 1
Douwe Ketting          - Maurits Ypma           0 - 1

Lees meer...

Uitslag Ronde 24

Johnny Fluit           - Selwin Keuning         1 - 0
Wytse Wiersma          - Dick Stavast           0 - 1
Anne Kloosterman       - Jouke Bakker           1 - 0
Tjitze Schram          - Han Holl               1 - 0
Tjeerd Wiersma         - Christian Kuitert      0 - 1
Joe Hania              - Jan Hans de Jong       ½ - ½
Arnaud  Bom            - Rudolf Vergonet        1 - 0
Sylvia Fluit           - Douwe van der Meulen   0 - 1
Douwe Ketting          - Maurits Ypma           ½ - ½
Sybe Smid              - Wytze van der Zee      0 - 1
Huib van der Zweep     - Falco de Boer          1 - 0

Lees meer...

Uitslag Ronde 23

Wytse Wiersma          - Johnny Fluit           ½ - ½
Jouke Bakker           - Dick Stavast           1 - 0
Selwin Keuning         - Tjitze Schram          1 - 0
Tjeerd Wiersma         - Joe Hania              0 - 1
Jan Hans de Jong       - Christian Kuitert      0 - 1
Sake Algra             - Sylvia Fluit           1 - 0
Rudolf Vergonet        - Douwe Ketting          ½ - ½
Mark van der Zee       - Dylan Sealy            0 - 1
Maurits Ypma           - Sybe Smid              ½ - ½
Falco de Boer          - Abe Algra              1 - 0

Lees meer...

Uitslag Ronde 22

Jouke Bakker           - Johnny Fluit           ½ - ½
Dick Stavast           - Anne Kloosterman       1 - 0
Selwin Keuning         - Wytse Wiersma          0 - 1
Jan Lootsma            - Tjitze Schram          0 - 1
Douwe van der Meulen   - Han Holl               0 - 1
Sybe Smid              - Falco de Boer          0 - 1
Sake Jan Velthuis      - Tjeerd Wiersma         0 - 1
Sylvia Fluit           - Wytze van der Zee      1 - 0
Maurits Ypma           - Dylan Sealy            1 - 0
Jan Hans de Jong       - Vrije Ronde

Lees meer...

Uitslag Ronde 21

Christian Kuitert      - Johnny Fluit           0 - 1
Tjitze Schram          - Anne Kloosterman       0 - 1
Joe Hania              - Arnaud  Bom            1 - 0
Sake Algra             - Douwe van der Meulen   ½ - ½
Sylvia Fluit           - Rudolf Vergonet        ½ - ½
Abe Algra              - Ger de Boer            0 - 1
Dylan Sealy            - Falco de Boer          0 - 1

Lees meer...

Volgende week 3 december  het traditionele

sinterklaaschocoladelettersnelschaaktoernooi!!

Er zijn week chocoladeletters, banketstaven, flessen wijn en natuurlijk de rollade te winnen! Komt allen.

Uitslag Ronde 10

Christian Kuitert      - Jan Hans de Jong       1 - 0
Anne Kloosterman       - Dick Stavast           0 - 1
Tinus Fleur            - Johnny Fluit           0 - 1
Tjitze Schram          - Selwin Keuning         ½ - ½
Erwin Denissen         - Douwe van der Meulen   1 - 0
Wim Ykema              - Douwe Ketting          1 - 0
Tjeerd Wiersma         - Sake Jan Velthuis      1 - 0
Maurits Ypma           - Huib van der Zweep     1 - 0
Falco de Boer          - Sybe Smid              1 - 0
Wytse Wiersma          - Vrije Ronde

Lees meer...

Weer volle bak en slechts 1 remise. Weinig verrassingen, 1e teamspelers bijnas 100% omdat ze geen van allen tegen elkaar hoefden.

Wytse als enige met 3 uit 3!

Volgende week Rapid, daarna ronde 4.

Uitslag Ronde 3

Douwe van der Meulen   - Tinus Fleur            ½ - ½
Sylvia Fluit           - Wytse Wiersma          0 - 1
Jouke Bakker           - Tjitze Schram          0 - 1
Sake Algra             - Dick Stavast           0 - 1
Abe Algra              - Jan Hans de Jong       0 - 1
Joe Hania              - Jan Lootsma            0 - 1
Arnaud  Bom            - Christian Kuitert      0 - 1
Anne Kloosterman       - Rudolf Vergonet        1 - 0
Maurits Ypma           - Erwin Denissen         0 - 1
Selwin Keuning         - Sake Jan Velthuis      1 - 0
Coos Kruisenga         - Johnny Fluit           0 - 1
Falco de Boer          - Tjeerd Wiersma         0 - 1

Lees meer...

Uitslag Ronde 2

Tinus Fleur            - Jan Lootsma            1 - 0
Douwe van der Meulen   - Joe Hania              1 - 0
Wytse Wiersma          - Jan Hans de Jong       1 - 0
Sylvia Fluit           - Sybe Smid              1 - 0
Tjitze Schram          - Arnaud  Bom            1 - 0
Jouke Bakker           - Han Holl               1 - 0
Erwin Denissen         - Wim Ykema              ½ - ½
Rudolf Vergonet        - Selwin Keuning         ½ - ½
Sake Algra             - Dirk Schild            1 - 0
Huib van der Zweep     - Abe Algra              0 - 1
Johnny Fluit           - Christian Kuitert      0 - 1
Tjeerd Wiersma         - Anne Kloosterman       0 - 1
Wytze van der Zee      - Coos Kruisenga         1 - 0
Maurits Ypma           - Falco de Boer          1 - 0

Lees meer...


Uitslag Ronde 1

Merel Balt             - Sake Algra             0 - 1
Dylan Sealy            - Siem Piersma           1 - 0
Niels Okkema           - Robin de Leeuw         1 - 0
Lukas van Ruiten       - Chris Boersma          0 - 1
Lennert Balt           - Thomas van Ruiten      0 - 1
Marrit Adema           - Wisse Piersma          1 - 0
Reyer Slart            - Otte Akkerman          ½ - ½
Wytze Tjalsma          - Elmar Colly            0 - 1
Wessel Adema           - Jurre Jelte vd Ploeg   1 - 0
Ruben Ipema            - Jorn Bonnema           0 - 1
Hidde Krol             - Luca Holl              ½ - ½
Frits Dierck           - Hessel Boelens         0 - 1
Hester Boelens         - Vrije Ronde

Lees meer...

Uitslag Ronde 25

Douwe van der Meulen   - Tjitze Schram          0 - 1
Coos Kruisenga         - Anne Kloosterman       0 - 1
Selwin Keuning         - Wytse Wiersma          ½ - ½
Frits Pen              - Arnaud  Bom            ½ - ½
Joe Hania              - Jan Hans de Jong       1 - 0
Douwe Ketting          - Alec Sealy             ½ - ½
Falco de Boer          - Sybe Smid              1 - 0
Maurits Ypma           - Vrije Ronde

Lees meer...

Afmeldingen voor komende dinsdag 28-1 voor 1 keer bij Wytse Wiersma!

 Alleen tussen 18.00 en 19.00 tel.  (0515) 41 65 40


Uitslag Ronde 24

Tjeerd Wiersma         - Anne Kloosterman       ½ - ½
Jan Hans de Jong       - Tjitze Schram          0 - 1
Douwe Ketting          - Douwe van der Meulen   0 - 1
Maurits Ypma           - Wytze van der Zee      ½ - ½
Dirk Schild            - Jan Bosma              0 - 1
Sybe Smid              - Huib van der Zweep     1 - 0
Abe Algra              - Falco de Boer          0 - 1

Lees meer...

De "geschoonde" eindstand. Alleen schakers met 11 of meer partijen zijn hierin opgenomen

Eindstand na ronde  25

   Naam                 rat  Prt W  R  V  ext    %     TPR   WP
 1 Tjitze Schram        1892 24 17  3  4 18½    77,08% 1907 224
 2 Anne Kloosterman     1843 23 13  6  4  16    69,57% 1860 244
 3 Douwe van der Meulen 1807 20 11  4  5  13 3  65,00% 1819 244½
 4 Jan Lootsma          1795 15  9  4  2  11    73,33% 1890 167½
 5 Coos Kruisenga       1739 17  6  5  5  8½ 3  55,88% 1726 187
 6 Joe Hania            1724 16  6  2  6   7 4  56,25% 1727 189
 7 Dirk Schild          1722 14  5  4  4   7    57,14% 1738 119
 8 Maurits Ypma         1713 17  4  7  5  7½ 4  50,00% 1681 150½
 9 Jan Hans de Jong     1711 21  8  4  8  10    52,38% 1705 129½
10 Sake Jan Velthuis    1710 11  6  0  5   6 5  54,55% 1704 142½
11 Julius Bosma         1699 13  5  3  5  6½ 4  50,00% 1678 153
12 Tjeerd Wiersma       1698 15  7  2  6   8 2  53,33% 1709 168
13 Jan Bosma            1693 22  9  2 11  10    45,45% 1650 175
14 Erwin Denissen       1691 14  5  4  5   7 4  50,00% 1674 181½
15 Selwin Keuning       1680 15  6  3  6  7½ 4  50,00% 1659 165
16 Sybe Smid            1678 18  5  7  6  8½ 4  47,22% 1630 155
17 Maarten van Steinvoor1649 20  7  3 10  8½    42,50% 1626 146½
18 Wytze van der Zee    1629 17  4  3  9  5½ 4  38,24% 1574 149 
19 Marten Bergsma       1599 14  2  3  8  3½    32,14% 1518  68½
20 Huib van der Zweep   1590 16  3  3 10  4½ 3  28,13% 1493 131½
21 Dirk Meijer          1539 21  3  4 14   5 4  23,81% 1469 170

Lees meer...

Uitslag Ronde 26

Douwe van der Meulen   - Tjitze Schram          ½ - ½
Anne Kloosterman       - Alec Sealy             1 - 0
Dirk Meijer            - Huib van der Zweep     0 - 1
Sybe Smid              - Wytse Wiersma          0 - 1
Coos Kruisenga         - Maarten van Steinvoorn 1 - 0
Tjeerd Wiersma         - Joe Hania              1 - 0
Wytze van der Zee      - Jan Hans de Jong       0 - 1
Sake Jan Velthuis      - Jan Bosma              1 - 0
Bosma                  - Maurits Ypma           0 - 1

Lees meer...

De kaarten zijn geschud. Na 2 nederlagen op rij van Anne is Tjitze ver uitgelopen en kampioen!

Uitslag Ronde 25

Dirk Schild            - Tjitze Schram          0 - 1
Douwe van der Meulen   - Anne Kloosterman       1 - 0
Alec Sealy             - Selwin Keuning         1 - 0
Coos Kruisenga         - Tjeerd Wiersma         1 - 0
Wytse Wiersma          - Julius Bosma           1 - 0
Maurits Ypma           - Jan Bosma              1 - 0
Erwin Denissen         - Arnaud  Bom            0 - 1
Dirk Meijer            - Sake Jan Velthuis      0 - 1
Jan Hans de Jong       - Maarten van Steinvoorn 1 - 0
Frits Pen              - Wytze van der Zee      1 - 0
Joe Hania              - Vrije Ronde

Lees meer...

Uitslag Ronde 26

Jan Lootsma            - Selwin Keuning         1 - 0
Christian Kuitert      - Erwin Denissen         0 - 1
Anna Maja Kazarian     - Douwe van der Meulen   1 - 0
Wytze van der Zee      - Jouke Bakker           0 - 1
Marten Bergsma         - Dirk Meijer            ½ - ½
Huib van der Zweep     - Sake Jan Velthuis      0 - 1
Eric van der Kooi      - Coos Kruisenga         0 - 1
Monica Kuitert         - Maurits Ypma           0 - 1
Dirk Schild            - Maarten van Steinvoorn 0 - 1
Sybe Smid              - Julius Bosma           0 - 1

Lees meer...

Volgende week laatste ronde intern!!
26 april Rapid
3 mei het clubkampioenschap snelschaken.

Uitslag Ronde 25

Selwin Keuning         - Anne Kloosterman       0 - 1
Jouke Bakker           - Jan Lootsma            0 - 1
Christian Kuitert      - Anna Maja Kazarian     1 - 0
Douwe van der Meulen   - Monica Kuitert         1 - 0
Wytze van der Zee      - Joe Hania              ½ - ½
Coos Kruisenga         - Frits Pen              0 - 1
Piet Sikma             - Tjeerd Wiersma         0 - 1
Huib van der Zweep     - Marten Bergsma         ½ - ½

Lees meer...

Uitslag Ronde 24

Wytse Wiersma          - Anne Kloosterman       0 - 1
Jan Lootsma            - Anna Maja Kazarian     1 - 0
Christian Kuitert      - Jouke Bakker           1 - 0
Douwe van der Meulen   - Tjeerd Wiersma         1 - 0
Coos Kruisenga         - Piet Sikma             ½ - ½
Dirk Meijer            - Jappie de Vries        ½ - ½
Sybe Smid              - Huib van der Zweep     1 - 0
Dirk Schild            - Jan Hofman             1 - 0
Julius Bosma           - Eric van der Kooi      1 - 0
Maarten van Steinvoorn - Vrije Ronde

Lees meer...

Uitslag Ronde 23

Anne Kloosterman       - Anna Maja Kazarian     1 - 0
Selwin Keuning         - Jouke Bakker           1 - 0
Wytse Wiersma          - Jan Lootsma            0 - 1
Christian Kuitert      - Douwe van der Meulen   1 - 0
Maarten van Steinvoorn - Wytze van der Zee      0 - 1
Piet Sikma             - Sybe Smid              1 - 0
Sake Jan Velthuis      - Dirk Meijer            1 - 0
Huib van der Zweep     - Jan Hofman             ½ - ½
Marten Bergsma         - Eric van der Kooi      1 - 0
Jappie de Vries        - Maurits Ypma           0 - 1
Julius Bosma           - Vrije Ronde

Lees meer...

Uitslag Ronde 22

Anna Maja Kazarian     - Tjitze Schram          0 - 1
Jouke Bakker           - Anne Kloosterman       ½ - ½
Selwin Keuning         - Christian Kuitert      1 - 0
Douwe van der Meulen   - Jan Lootsma            ½ - ½
Frits Pen              - Joe Hania              ½ - ½
Monica Kuitert         - Piet Sikma             1 - 0
Maurits Ypma           - Tjeerd Wiersma         0 - 1
Julius Bosma           - Wytze van der Zee      0 - 1
Dirk Meijer            - Jan Hofman             ½ - ½
Eric van der Kooi      - Jappie de Vries        0 - 1
Sybe Smid              - Vrije Ronde

Lees meer...

Volgende week 15 maart Rapid!!!!

 

Uitslag Ronde 21

Christian Kuitert      - Tjitze Schram          1 - 0
Anne Kloosterman       - Jan Lootsma            0 - 1
Anna Maja Kazarian     - Sake Jan Velthuis      1 - 0
Marten Bergsma         - Monica Kuitert         0 - 1
Dirk Meijer            - Theun de Vries         0 - 1
Jappie de Vries        - Huib van der Zweep     ½ - ½
Jan Hofman             - Eric van der Kooi      1 - 0
Sybe Smid              - Bert de Vries          1 - 0

Lees meer...

AVG

 
Vanaf 25 mei 2018 is de nieuwe wet op de bescherming van persoonsgegevens (AVG) van kracht
Hieronder staat de link naar de privacyverklaring van onze club.
 

Agenda

Currently no events are available

zoek