Dit keer kwam ons jeugdteam uit met Nick Bijlsma, Sylvia Fluit, Jouke Bakker en Raoul Meijer. De nieuwe stand van de interne jeugdcompetitie heb ik nog niet, heb zo'n gevoel dat Joe's email het even niet doet

r4 Sneek                    - VAS                      2½ - 1½
1. Nick Bijlsma - Admir Kustura ½ - ½
2. Sylvia Fluit - Wesley Ng 0 - 1
3. Jouke Bakker - Ricky Spierenburg 1 - 0
4. Raoul Meijer - Jochem Scheepers 1 - 0
r5 Voorschoten              - Sneek                    2  - 2
1. Elwin van der Auweraert - Nick Bijlsma 0 - 1
2. Midas Ratsma - Sylvia Fluit 1 - 0
3. Jasper van der Auweraert - Jouke Bakker 0 - 1
4. Kevin Bruggeman - Raoul Meijer 1 - 0
r6 HMC Calder               - Sneek                    3  - 1
1. Pepijn Obels - Nick Bijlsma 0 - 1
2. Bart von Meijenfeldt - Sylvia Fluit 1 - 0
3. Sharitha van der Gouw - Jouke Bakker 1 - 0
4. Matthijs Burg - Raoul Meijer 1 - 0
 Sneek                    1 2 3 4 5 6 Ap Bp KNSB TPR
1. Nick Bijlsma - - - ½ 1 1 3 2½ 1570 1869
2. Yolmer Dijkstra 0 0 ½ - - - 3 ½ 1544
3. Sylvia Fluit - - - 0 0 0 3 0 1135
4. Jouke Bakker 0 0 1 1 1 0 6 3 1708
5. Raoul Meijer 0 ½ 1 1 0 0 6 2½ 1402
6. Selwin Keuning 0 1 1 - - - 3 2 1415

Stand na ronde 6:

 Meesterklasse D Mp  Bp
1. Botwinnik 9 16
2. Baarnse SV 9 15
3. JSV Minerva 9 15
4. BSV 9 15
5. Zukertort 9 14½
6. Santpoort 8 17
7. HMC Calder 8 12½
8. Messemaker 1847 7 13½
9. De Toren 7 13½
10. Bobby Fischer 7 13½
11. Voorschoten 6 14
12. Leiderdorp 6 14
13. Groningen 1 6 12
14. VAS 6 11
15. Groningen 2 5 13
16. BSG 5 12
17. De Schaakmaat 5 11½
18. Sneek 5 10½
19. Moira-Domtoren 5 10
20. Spijkenisse 4 9½
21. Aalsmeer 4 9
22. MSV-VSM 2 6½
23. Goes 2 4
24. Bongerd 1 5½

Programma:

Indeling:
9 ronden Zwitsers.

De indeling geschiedt of handmatig, waarbij per matchpuntengroep de teamvolgorde bepaald wordt door achtereenvolgens het aantal bordpunten en het lotingsnummer, of per computer.

Speeldag Meesterklasse D:
zaterdag 9 december 2006 ronden 7, 8 en 9, prijsuitreiking
Tijdschema's:
3e speeldag 9 december 2006
11.15 - 11.30 uur aanmelding en opening
11.30 - 13.30 uur 1e ronde
14.00 - 16.00 uur 2e ronde
16.30 - 18.30 uur 3e ronde
18.45 - 19.15 uur prijsuitreiking