Een tijdje geleden heeft Julius Bosma een zelf ontwikkeld bordspel - Check 10 - op de markt gebracht. Hij schreef hier eerder al over.
Het is een erg leuk spel. Zo leuk (en moeilijk), dat et me leuk leek een online versie te maken. Met behulp van A.I. zou dat niet zo moeilijk moeten zijn.
Na veel vallen en opstaan is het me nu gelukt een goed werkende versie online te zetten.
Het werkt als volgt. Een speler die naar het spel gaat komt in een wachtkamer totdat er nog een speler zich aanmeldt. Op mdat moment worden de spelers gekoppeld en kan het spel beginnen.
Als je wilt spelen is het dus zaak een andere speler op de hoogte te brengen en vraagt een poje te spelen. (Via onze whatsapp groep bijv.).
(Je zou ook tegen jeelf kunnen spelen als je 2x op de link klikt. Het spel wordt dan 2x geopend in je browser.)
Ik breng nog steeds veranderingen aan met extra funcionaliteit, Het zou leuk zijn als jullie het willen proberen. Eventuele bugs en gewenste uitbreidingen hoor ik graag.
Spelregels van het spel staan op Op clowngames.nl staat een uitgebreide speluitleg. Ook op youtube is wel wat te vinden van Julius.
De eerste keer duurt het even voordat het spel geladen is op de server.
Je kunt het spel starten via het menu Media. of door hier te klikken
----Eerste bug: Op de smartphone is de display nog niet goed. Te groot. Wordt aan gewerkt.