Hoofdklasse:
P De Rode Loper 1
De Twee Kastelen 1
E. Lasker 1
Emmeloord 1
Philidor 1
Schaakwoude 1
Sneek 1
P WES 1
2e klasse C:
Heerenveen 3
D Lemmer 1
Lemmer 2
P Mid Fryslân 5
ODI
Rijs
Sneek 2
Steenwijk 5
Hoofdklasse:
P De Rode Loper 1
De Twee Kastelen 1
E. Lasker 1
Emmeloord 1
Philidor 1
Schaakwoude 1
Sneek 1
P WES 1
2e klasse C:
Heerenveen 3
D Lemmer 1
Lemmer 2
P Mid Fryslân 5
ODI
Rijs
Sneek 2
Steenwijk 5
|
ZOMERSNELSCHAAK COMPETITIE 2025 EINDSTAND |
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Naam |
1-7-2025 |
8-7-2025 |
22-7-2025 |
29-7-2025 |
Totaal |
Percentage |
||||||||||||||||||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||||||||||||||||||||||
|
1 |
Selwin Keuning |
13,5 |
16 |
10 |
15 |
11 |
12 |
13 |
14 |
134,0 |
150 |
89,33% |
||||||||||||||||
|
2 |
Tjitze Schram |
8,5 |
17 |
8,5 |
15 |
6,5 |
13 |
9 |
14 |
111,5 |
162 |
68,83% |
||||||||||||||||
|
3 |
Anne Kloosterman |
9,5 |
16 |
7 |
15 |
9,5 |
12 |
12 |
14 |
79,0 |
130 |
60,77% |
||||||||||||||||
|
4 |
Dirk Sieds Nolles |
51,0 |
108 |
47,22% |
||||||||||||||||||||||||
|
5 |
Gert Both |
3,5 |
16 |
4,5 |
15 |
4 |
13 |
8 |
14 |
50,5 |
149 |
33,89% |
||||||||||||||||
|
6 |
Hielke Gorter |
3 |
13 |
29,5 |
101 |
29,21% |
||||||||||||||||||||||
|
7 |
Christian Kuitert |
4 |
6 |
1,5 |
3 |
9,5 |
14 |
67,86% |
||||||||||||||||||||
|
8 |
Wytze van der Zee |
5,5 |
14 |
17,5 |
58 |
30,17% |
||||||||||||||||||||||
|
9 |
Jan Hans de Jong |
3,5 |
14 |
3,5 |
14 |
25,00% |
||||||||||||||||||||||
|
10 |
Wytze Hulshoff |
5,5 |
23 |
23,91% |
||||||||||||||||||||||||
|
11 |
Onno Brouwer |
0,5 |
13 |
4,5 |
14 |
8,0 |
40 |
20,00% |
||||||||||||||||||||
|
12 |
Saskia Habold |
1,0 |
7 |
14,29% |
||||||||||||||||||||||||
|
13 |
Bart de Vries |
0,5 |
14 |
1,5 |
33 |
4,55% |
||||||||||||||||||||||
|
14 |
Hains de Vries |
0,0 |
15 |
0,00% |
||||||||||||||||||||||||
|
Totalen |
42 |
84 |
30 |
60 |
33 |
66 |
56 |
112 |
502 |
1.004 |
||||||||||||||||||
|
ZOMERRAPIDSCHAAK COMPETITIE 2025 EINDSTAND |
||||||||||||||
|
Naam |
10-6-2025 |
17-6-2025 |
24-6-2025 |
8-7-2025 |
Totaal |
Percentage |
||||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||||
|
1 |
Wytze van der Zee |
4 |
6 |
4,5 |
6 |
13,5 |
18 |
75,00% |
||||||
|
2 |
Jan Hans de Jong |
5 |
6 |
2 |
3 |
3,5 |
6 |
14,5 |
20 |
72,50% |
||||
|
3 |
Onno Brouwer |
2,5 |
3 |
3,5 |
6 |
15,0 |
23 |
65,22% |
||||||
|
4 |
Saskia Habolt |
1 |
6 |
1 |
3 |
1 |
3 |
5,0 |
23 |
21,74% |
||||
|
5 |
Hains de Vries |
3,0 |
14 |
21,43% |
||||||||||
|
6 |
Sybe Smid |
2 |
6 |
0 |
3 |
0 |
3 |
0,5 |
6 |
4,5 |
26 |
17,31% |
||
|
7 |
Ger de Boer |
5,0 |
5 |
100,00% |
||||||||||
|
8 |
Wytze Hulshof |
3,0 |
3 |
100,00% |
||||||||||
|
9 |
Gert Both |
3 |
3 |
3,0 |
3 |
100,00% |
||||||||
|
10 |
Erwin Denissen |
2,5 |
3 |
2,5 |
3 |
83,33% |
||||||||
|
Totalen |
12 |
24 |
6 |
12 |
6 |
12 |
12 |
24 |
69 |
138 |
||||
Definitieve indeling Sneek 1 Klasse 3 A
| Klasse 3A | Clubnr | Plaats | P/D | |
| 1 | DSG Pallas 1 | 040041 | Deventer | |
| 2 | Hardenberg 1 | 030016 | Hardenberg | |
| 3 | Almere 1 | 080003 | Almere | |
| 4 | Almelo 1 | 030001 | Almelo | |
| 5 | Sneek 1 | 010030 | Sneek | |
| 6 | Groninger Combinatie 3 | 020054 | Groningen | |
| 7 | Philidor 1847 2 | 010026 | Leeuwarden | P |
| 8 | SG Max Euwe 3 | 030010 | Enschede | P |
| 9 | Staunton Groningen 1 | 020013 | Groningen | |
| 10 | Schaakwoude 1 | 010029 | Damwald | D |
|
ZOMERSNELSCHAAK COMPETITIE 2025 |
||||||||||||||||||||||||||
|
Naam |
24-6-2025 |
1-7-2025 |
8-7-2025 |
22-7-2025 |
Totaal |
Percentage |
||||||||||||||||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||||||||||||||||||
|
1 |
Selwin Keuning |
11,5 |
13 |
13,5 |
16 |
10 |
15 |
11 |
12 |
121,0 |
136 |
88,97% |
||||||||||||||
|
2 |
Tjitze Schram |
10 |
13 |
8,5 |
17 |
8,5 |
15 |
6,5 |
13 |
102,5 |
148 |
69,26% |
||||||||||||||
|
3 |
Anne Kloosterman |
5 |
13 |
9,5 |
16 |
7 |
15 |
9,5 |
12 |
67,0 |
116 |
57,76% |
||||||||||||||
|
4 |
Dirk Sieds Nolles |
4 |
13 |
51,0 |
108 |
47,22% |
||||||||||||||||||||
|
5 |
Gert Both |
2 |
5 |
3,5 |
16 |
4,5 |
15 |
4 |
13 |
42,5 |
135 |
31,48% |
||||||||||||||
|
6 |
Hielke Gorter |
2,5 |
13 |
3 |
13 |
29,5 |
101 |
29,21% |
||||||||||||||||||
|
7 |
Christian Kuitert |
4 |
6 |
1,5 |
3 |
9,5 |
14 |
67,86% |
||||||||||||||||||
|
8 |
Wytze van der Zee |
12,0 |
44 |
27,27% |
||||||||||||||||||||||
|
9 |
Wytze Hulshoff |
5,5 |
23 |
23,91% |
||||||||||||||||||||||
|
10 |
Saskia Habold |
1,0 |
7 |
14,29% |
||||||||||||||||||||||
|
11 |
Onno Brouwer |
0,5 |
13 |
3,5 |
26 |
13,46% |
||||||||||||||||||||
|
12 |
Bart de Vries |
1,0 |
19 |
5,26% |
||||||||||||||||||||||
|
13 |
Hains de Vries |
0,0 |
15 |
0,00% |
||||||||||||||||||||||
|
Totalen |
35 |
70 |
42 |
84 |
30 |
60 |
33 |
66 |
446 |
892 |
||||||||||||||||
|
ZOMERRAPIDSCHAAK COMPETITIE 2025 |
||||||||||||||||||
|
Naam |
10-6-2025 |
17-6-2025 |
24-6-2025 |
8-7-2025 |
Totaal |
Percentage |
||||||||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||||||||
|
1 |
Wytze van der Zee |
4 |
6 |
4,5 |
6 |
13,5 |
18 |
75,00% |
||||||||||
|
2 |
Jan Hans de Jong |
5 |
6 |
2 |
3 |
3,5 |
6 |
14,5 |
20 |
72,50% |
||||||||
|
3 |
Onno Brouwer |
2,5 |
3 |
3,5 |
6 |
15,0 |
23 |
65,22% |
||||||||||
|
4 |
Saskia Habolt |
1 |
6 |
1 |
3 |
1 |
3 |
5,0 |
23 |
21,74% |
||||||||
|
5 |
Hains de Vries |
3,0 |
14 |
21,43% |
||||||||||||||
|
6 |
Sybe Smid |
2 |
6 |
0 |
3 |
0 |
3 |
0,5 |
6 |
4,5 |
26 |
17,31% |
||||||
|
7 |
Ger de Boer |
5,0 |
5 |
100,00% |
||||||||||||||
|
8 |
Wytze Hulshof |
3,0 |
3 |
100,00% |
||||||||||||||
|
9 |
Gert Both |
3 |
3 |
3,0 |
3 |
100,00% |
||||||||||||
|
10 |
Erwin Denissen |
2,5 |
3 |
2,5 |
3 |
83,33% |
||||||||||||
|
Totalen |
12 |
24 |
6 |
12 |
6 |
12 |
12 |
24 |
69 |
138 |
||||||||
|
ZOMERSNELSCHAAK COMPETITIE 2025 |
||||||||||||||||||||||||
|
Naam |
17-6-2025 |
24-6-2025 |
1-7-2025 |
8-7-2025 |
Totaal |
Percentage |
||||||||||||||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||||||||||||||||
|
1 |
Selwin Keuning |
15 |
15 |
11,5 |
13 |
13,5 |
16 |
10 |
15 |
110,0 |
124 |
88,71% |
||||||||||||
|
2 |
Tjitze Schram |
10,5 |
15 |
10 |
13 |
8,5 |
17 |
8,5 |
15 |
96,0 |
135 |
71,11% |
||||||||||||
|
3 |
Anne Kloosterman |
8,5 |
15 |
5 |
13 |
9,5 |
16 |
7 |
15 |
57,5 |
104 |
55,29% |
||||||||||||
|
4 |
Dirk Sieds Nolles |
5 |
15 |
4 |
13 |
51,0 |
108 |
47,22% |
||||||||||||||||
|
5 |
Gert Both |
4 |
15 |
2 |
5 |
3,5 |
16 |
4,5 |
15 |
38,5 |
122 |
31,56% |
||||||||||||
|
6 |
Hielke Gorter |
2,5 |
13 |
3 |
13 |
29,5 |
101 |
29,21% |
||||||||||||||||
|
7 |
Christian Kuitert |
4 |
6 |
8,0 |
11 |
72,73% |
||||||||||||||||||
|
8 |
Wytze van der Zee |
2 |
15 |
12,0 |
44 |
27,27% |
||||||||||||||||||
|
9 |
Wytze Hulshoff |
5,5 |
23 |
23,91% |
||||||||||||||||||||
|
10 |
Onno Brouwer |
3,0 |
13 |
23,08% |
||||||||||||||||||||
|
11 |
Saskia Habold |
1,0 |
7 |
14,29% |
||||||||||||||||||||
|
12 |
Bart de Vries |
1,0 |
19 |
5,26% |
||||||||||||||||||||
|
13 |
Hains de Vries |
0,0 |
15 |
0,00% |
||||||||||||||||||||
|
Totalen |
45 |
90 |
35 |
70 |
42 |
84 |
30 |
60 |
413 |
826 |
||||||||||||||
|
ZOMERRAPIDSCHAAK COMPETITIE 2025 |
||||||||||||||||||
|
Naam |
10-6-2025 |
17-6-2025 |
24-6-2025 |
8-7-2025 |
Totaal |
Percentage |
||||||||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||||||||
|
1 |
Wytze van der Zee |
4 |
6 |
4,5 |
6 |
13,5 |
18 |
75,00% |
||||||||||
|
2 |
Jan Hans de Jong |
5 |
6 |
2 |
3 |
3,5 |
6 |
14,5 |
20 |
72,50% |
||||||||
|
3 |
Onno Brouwer |
2,5 |
3 |
3,5 |
6 |
15,0 |
23 |
65,22% |
||||||||||
|
4 |
Saskia Habolt |
1 |
6 |
1 |
3 |
1 |
3 |
5,0 |
23 |
21,74% |
||||||||
|
5 |
Hains de Vries |
3,0 |
14 |
21,43% |
||||||||||||||
|
6 |
Sybe Smid |
2 |
6 |
0 |
3 |
0 |
3 |
0,5 |
6 |
4,5 |
26 |
17,31% |
||||||
|
7 |
Ger de Boer |
5,0 |
5 |
100,00% |
||||||||||||||
|
8 |
Wytze Hulshof |
3,0 |
3 |
100,00% |
||||||||||||||
|
9 |
Gert Both |
3 |
3 |
3,0 |
3 |
100,00% |
||||||||||||
|
10 |
Erwin Denissen |
2,5 |
3 |
2,5 |
3 |
83,33% |
||||||||||||
|
Totalen |
12 |
24 |
6 |
12 |
6 |
12 |
12 |
24 |
69 |
138 |
||||||||
|
ZOMERSNELSCHAAK COMPETITIE 2025 |
||||||||||||||||||||||
|
Naam |
10-6-2025 |
17-6-2025 |
24-6-2025 |
1-7-2025 |
Totaal |
Percentage |
||||||||||||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||||||||||||||
|
1 |
Selwin Keuning |
15 |
15 |
11,5 |
13 |
13,5 |
16 |
100,0 |
109 |
91,74% |
||||||||||||
|
2 |
Tjitze Schram |
12 |
15 |
10,5 |
15 |
10 |
13 |
8,5 |
17 |
87,5 |
120 |
72,92% |
||||||||||
|
3 |
Anne Kloosterman |
10,5 |
15 |
8,5 |
15 |
5 |
13 |
9,5 |
16 |
50,5 |
89 |
56,74% |
||||||||||
|
4 |
Dirk Sieds Nolles |
7,5 |
15 |
5 |
15 |
4 |
13 |
51,0 |
108 |
47,22% |
||||||||||||
|
5 |
Gert Both |
5 |
15 |
4 |
15 |
2 |
5 |
3,5 |
16 |
34,0 |
107 |
31,78% |
||||||||||
|
6 |
Hielke Gorter |
3,5 |
15 |
2,5 |
13 |
3 |
13 |
29,5 |
101 |
29,21% |
||||||||||||
|
7 |
Wytze van der Zee |
2 |
15 |
12,0 |
44 |
27,27% |
||||||||||||||||
|
8 |
Christian Kuitert |
4 |
5 |
4 |
6 |
8,0 |
11 |
72,73% |
||||||||||||||
|
9 |
Wytze Hulshoff |
2,5 |
10 |
5,5 |
23 |
23,91% |
||||||||||||||||
|
10 |
Onno Brouwer |
3,0 |
13 |
23,08% |
||||||||||||||||||
|
11 |
Saskia Habold |
1,0 |
7 |
14,29% |
||||||||||||||||||
|
12 |
Bart de Vries |
1,0 |
19 |
5,26% |
||||||||||||||||||
|
13 |
Hains de Vries |
0,0 |
15 |
0,00% |
||||||||||||||||||
|
Totalen |
45 |
90 |
45 |
90 |
35 |
70 |
42 |
84 |
383 |
766 |
||||||||||||
voorlopige indeling KNSB 3e Klasse A
| Klasse 3A | Clubnr | Plaats | P/D | |
| 1 | DSG Pallas 1 | 040041 | Deventer | |
| 2 | Hardenberg 1 | 030016 | Hardenberg | |
| 3 | Almere 1 | 080003 | Almere | |
| 4 | Almelo 1 | 030001 | Almelo | |
| 5 | Sneek 1 | 010030 | Sneek | |
| 6 | Groninger Combinatie 3 | 020054 | Groningen | |
| 7 | Philidor 1847 2 | 010026 | Leeuwarden | P |
| 8 | SG Max Euwe 3 | 030010 | Enschede | P |
| 9 | Staunton Groningen 1 | 020013 | Groningen | |
| 10 | Schaakwoude 1 | 010029 | Damwald | D |

Een tijdje geleden heeft Julius Bosma een zelf ontwikkeld bordspel - Check 10 - op de markt gebracht. Hij schreef hier eerder al over.
Het is een erg leuk spel. Zo leuk (en moeilijk), dat et me leuk leek een online versie te maken. Met behulp van A.I. zou dat niet zo moeilijk moeten zijn.
Na veel vallen en opstaan is het me nu gelukt een goed werkende versie online te zetten.
Het werkt als volgt. Een speler die naar het spel gaat komt in een wachtkamer totdat er nog een speler zich aanmeldt. Op mdat moment worden de spelers gekoppeld en kan het spel beginnen.
Als je wilt spelen is het dus zaak een andere speler op de hoogte te brengen en vraagt een poje te spelen. (Via onze whatsapp groep bijv.).
(Je zou ook tegen jeelf kunnen spelen als je 2x op de link klikt. Het spel wordt dan 2x geopend in je browser.)
Ik breng nog steeds veranderingen aan met extra funcionaliteit, Het zou leuk zijn als jullie het willen proberen. Eventuele bugs en gewenste uitbreidingen hoor ik graag.
Spelregels van het spel staan op Op clowngames.nl staat een uitgebreide speluitleg. Ook op youtube is wel wat te vinden van Julius.
De eerste keer duurt het even voordat het spel geladen is op de server.
Je kunt het spel starten via het menu Media. of door hier te klikken
----Eerste bug: Op de smartphone is de display nog niet goed. Te groot. Wordt aan gewerkt.
|
ZOMERSNELSCHAAK COMPETITIE 2025 |
||||||||||||||||||||
|
Naam |
3-6-2025 |
10-6-2025 |
17-6-2025 |
24-6-2025 |
Totaal |
Percentage |
||||||||||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||||||||||||
|
1 |
Selwin Keuning |
12,5 |
14 |
15 |
15 |
11,5 |
13 |
86,5 |
93 |
93,01% |
||||||||||
|
2 |
Tjitze Schram |
10 |
14 |
12 |
15 |
10,5 |
15 |
10 |
13 |
79,0 |
103 |
76,70% |
||||||||
|
3 |
Anne Kloosterman |
7,5 |
14 |
10,5 |
15 |
8,5 |
15 |
5 |
13 |
41,0 |
73 |
56,16% |
||||||||
|
4 |
Dirk Sieds Nolles |
5 |
14 |
7,5 |
15 |
5 |
15 |
4 |
13 |
51,0 |
108 |
47,22% |
||||||||
|
5 |
Gert Both |
2,5 |
10 |
5 |
15 |
4 |
15 |
2 |
5 |
30,5 |
91 |
33,52% |
||||||||
|
6 |
Hielke Gorter |
2,5 |
14 |
3,5 |
15 |
2,5 |
13 |
26,5 |
88 |
30,11% |
||||||||||
|
7 |
Wytze van der Zee |
2 |
15 |
12,0 |
44 |
27,27% |
||||||||||||||
|
8 |
Christian Kuitert |
4 |
5 |
4,0 |
5 |
80,00% |
||||||||||||||
|
9 |
Wytze Hulshoff |
2,5 |
10 |
5,5 |
23 |
23,91% |
||||||||||||||
|
10 |
Onno Brouwer |
3,0 |
13 |
23,08% |
||||||||||||||||
|
11 |
Saskia Habold |
1,0 |
7 |
14,29% |
||||||||||||||||
|
12 |
Bart de Vries |
1,0 |
19 |
5,26% |
||||||||||||||||
|
13 |
Hains de Vries |
0,0 |
15 |
0,00% |
||||||||||||||||
|
Totalen |
40 |
80 |
45 |
90 |
45 |
90 |
35 |
70 |
341 |
682 |
||||||||||
|
ZOMERRAPIDSCHAAK COMPETITIE 2025 |
||||||||||||||||
|
Naam |
3-6-2025 |
10-6-2025 |
17-6-2025 |
24-6-2025 |
Totaal |
Percentage |
||||||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||||||
|
1 |
Jan Hans de Jong |
4 |
5 |
5 |
6 |
2 |
3 |
11,0 |
14 |
78,57% |
||||||
|
2 |
Wytze van der Zee |
4 |
6 |
9,0 |
12 |
75,00% |
||||||||||
|
3 |
Onno Brouwer |
3 |
5 |
2,5 |
3 |
11,5 |
17 |
67,65% |
||||||||
|
4 |
Saskia Habolt |
1,5 |
5 |
1 |
6 |
1 |
3 |
1 |
3 |
5,0 |
23 |
21,74% |
||||
|
5 |
Hains de Vries |
1,5 |
5 |
3,0 |
14 |
21,43% |
||||||||||
|
6 |
Sybe Smid |
0 |
5 |
2 |
6 |
0 |
3 |
0 |
3 |
4,0 |
20 |
20,00% |
||||
|
7 |
Ger de Boer |
5 |
5 |
5,0 |
5 |
100,00% |
||||||||||
|
8 |
Wytze Hulshof |
3,0 |
3 |
100,00% |
||||||||||||
|
9 |
Gert Both |
3 |
3 |
3,0 |
3 |
100,00% |
||||||||||
|
10 |
Erwin Denissen |
2,5 |
3 |
2,5 |
3 |
83,33% |
||||||||||
|
Totalen |
15 |
30 |
12 |
24 |
6 |
12 |
6 |
12 |
57 |
114 |
||||||
|
ZOMERSNELSCHAAK COMPETITIE 2025 |
||||||||||||||||||
|
Naam |
27-5-2025 |
3-6-2025 |
10-6-2025 |
17-6-2025 |
Totaal |
Percentage |
||||||||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||||||||||
|
1 |
Selwin Keuning |
14 |
16 |
12,5 |
14 |
15 |
15 |
75,0 |
80 |
93,75% |
||||||||
|
2 |
Tjitze Schram |
8,5 |
11 |
10 |
14 |
12 |
15 |
10,5 |
15 |
69,0 |
90 |
76,67% |
||||||
|
3 |
Anne Kloosterman |
9,5 |
16 |
7,5 |
14 |
10,5 |
15 |
8,5 |
15 |
36,0 |
60 |
60,00% |
||||||
|
4 |
Dirk Sieds Nolles |
10 |
16 |
5 |
14 |
7,5 |
15 |
5 |
15 |
47,0 |
95 |
49,47% |
||||||
|
5 |
Gert Both |
2,5 |
11 |
2,5 |
10 |
5 |
15 |
4 |
15 |
28,5 |
86 |
33,14% |
||||||
|
6 |
Hielke Gorter |
3,5 |
11 |
2,5 |
14 |
3,5 |
15 |
24,0 |
75 |
32,00% |
||||||||
|
7 |
Wytze van der Zee |
2 |
16 |
2 |
15 |
12,0 |
44 |
27,27% |
||||||||||
|
8 |
Christian Kuitert |
4 |
5 |
4,0 |
5 |
80,00% |
||||||||||||
|
9 |
Wytze Hulshoff |
2,5 |
10 |
5,5 |
23 |
23,91% |
||||||||||||
|
10 |
Onno Brouwer |
1 |
5 |
3,0 |
13 |
23,08% |
||||||||||||
|
11 |
Saskia Habold |
1,0 |
7 |
14,29% |
||||||||||||||
|
12 |
Bart de Vries |
1,0 |
19 |
5,26% |
||||||||||||||
|
13 |
Hains de Vries |
0,0 |
15 |
0,00% |
||||||||||||||
|
Totalen |
51 |
102 |
40 |
80 |
45 |
90 |
45 |
90 |
306 |
612 |
||||||||
|
ZOMERRAPIDSCHAAK COMPETITIE 2025 |
||||||||||||||
|
Naam |
27-5-2025 |
3-6-2025 |
10-6-2025 |
17-6-2025 |
Totaal |
Percentage |
||||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||||
|
1 |
Jan Hans de Jong |
4 |
5 |
5 |
6 |
9,0 |
11 |
81,82% |
||||||
|
2 |
Wytze van der Zee |
4 |
6 |
9,0 |
12 |
75,00% |
||||||||
|
3 |
Onno Brouwer |
1 |
3 |
3 |
5 |
2,5 |
3 |
11,5 |
17 |
67,65% |
||||
|
4 |
Sybe Smid |
2 |
3 |
0 |
5 |
2 |
6 |
0 |
3 |
4,0 |
17 |
23,53% |
||
|
5 |
Hains de Vries |
0 |
3 |
1,5 |
5 |
3,0 |
14 |
21,43% |
||||||
|
6 |
Saskia Habolt |
1,5 |
5 |
1 |
6 |
1 |
3 |
4,0 |
20 |
20,00% |
||||
|
7 |
Ger de Boer |
5 |
5 |
5,0 |
5 |
100,00% |
||||||||
|
8 |
Wytze Hulshof |
3 |
3 |
3,0 |
3 |
100,00% |
||||||||
|
9 |
Erwin Denissen |
2,5 |
3 |
2,5 |
3 |
83,33% |
||||||||
|
Totalen |
6 |
12 |
15 |
30 |
12 |
24 |
6 |
12 |
51 |
102 |
||||
|
ZOMERSNELSCHAAK COMPETITIE 2025 |
||||||||||||||||
|
Naam |
13-5-2025 |
20-5-2025 |
27-5-2025 |
3-6-2025 |
10-6-2025 |
Totaal |
Percentage |
|||||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||||||
|
1 |
Selwin Keuning |
10,5 |
11 |
12,5 |
13 |
14 |
16 |
12,5 |
14 |
60,0 |
65 |
92,31% |
||||
|
2 |
Tjitze Schram |
8,5 |
11 |
10,5 |
13 |
8,5 |
11 |
10 |
14 |
12 |
15 |
58,5 |
75 |
78,00% |
||
|
3 |
Anne Kloosterman |
9,5 |
16 |
7,5 |
14 |
10,5 |
15 |
27,5 |
45 |
61,11% |
||||||
|
4 |
Dirk Sieds Nolles |
7 |
11 |
5,5 |
13 |
10 |
16 |
5 |
14 |
7,5 |
15 |
42,0 |
80 |
52,50% |
||
|
5 |
Gert Both |
3,5 |
11 |
6,5 |
13 |
2,5 |
11 |
2,5 |
10 |
5 |
15 |
24,5 |
71 |
34,51% |
||
|
6 |
Hielke Gorter |
5,5 |
11 |
5 |
13 |
3,5 |
11 |
2,5 |
14 |
3,5 |
15 |
24,0 |
75 |
32,00% |
||
|
7 |
Christian Kuitert |
4 |
5 |
4,0 |
5 |
80,00% |
||||||||||
|
8 |
Wytze van der Zee |
8 |
13 |
2 |
16 |
10,0 |
29 |
34,48% |
||||||||
|
9 |
Wytze Hulshoff |
1 |
6 |
2,5 |
10 |
5,5 |
23 |
23,91% |
||||||||
|
10 |
Onno Brouwer |
2 |
8 |
1 |
5 |
3,0 |
13 |
23,08% |
||||||||
|
11 |
Saskia Habold |
1,0 |
7 |
14,29% |
||||||||||||
|
12 |
Bart de Vries |
0 |
11 |
1 |
8 |
1,0 |
19 |
5,26% |
||||||||
|
13 |
Hains de Vries |
0 |
8 |
0,0 |
15 |
0,00% |
||||||||||
|
Totalen |
36 |
72 |
51 |
102 |
51 |
102 |
40 |
80 |
45 |
90 |
261 |
522 |
||||
|
ZOMERRAPIDSCHAAK COMPETITIE 2025 |
||||||||||||
|
Naam |
13-5-2025 |
27-5-2025 |
3-6-2025 |
10-6-2025 |
Totaal |
Percentage |
||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||
|
1 |
Jan Hans de Jong |
4 |
5 |
5 |
6 |
9,0 |
11 |
81,82% |
||||
|
2 |
Wytze van der Zee |
5 |
6 |
4 |
6 |
9,0 |
12 |
75,00% |
||||
|
3 |
Onno Brouwer |
5 |
6 |
1 |
3 |
3 |
5 |
9,0 |
14 |
64,29% |
||
|
4 |
Sybe Smid |
2 |
3 |
0 |
5 |
2 |
6 |
4,0 |
14 |
28,57% |
||
|
5 |
Hains de Vries |
1,5 |
6 |
0 |
3 |
1,5 |
5 |
3,0 |
14 |
21,43% |
||
|
6 |
Saskia Habolt |
0,5 |
6 |
1,5 |
5 |
1 |
6 |
3,0 |
17 |
17,65% |
||
|
7 |
Ger de Boer |
5 |
5 |
5,0 |
5 |
100,00% |
||||||
|
8 |
Wytze Hulshof |
3 |
3 |
3,0 |
3 |
100,00% |
||||||
|
Totalen |
12 |
24 |
6 |
12 |
15 |
30 |
12 |
24 |
45 |
90 |
||
|
ZOMERSNELSCHAAK COMPETITIE 2025 |
||||||||||||||
|
Naam |
6-5-2025 |
13-5-2025 |
20-5-2025 |
27-5-2025 |
3-6-2025 |
Totaal |
Percentage |
|||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||||
|
1 |
Selwin Keuning |
10,5 |
11 |
10,5 |
11 |
12,5 |
13 |
14 |
16 |
12,5 |
14 |
60,0 |
65 |
92,31% |
|
2 |
Tjitze Schram |
9 |
11 |
8,5 |
11 |
10,5 |
13 |
8,5 |
11 |
10 |
14 |
46,5 |
60 |
77,50% |
|
3 |
Anne Kloosterman |
9,5 |
16 |
7,5 |
14 |
17,0 |
30 |
56,67% |
||||||
|
4 |
Dirk Sieds Nolles |
7 |
11 |
7 |
11 |
5,5 |
13 |
10 |
16 |
5 |
14 |
34,5 |
65 |
53,08% |
|
5 |
Gert Both |
4,5 |
11 |
3,5 |
11 |
6,5 |
13 |
2,5 |
11 |
2,5 |
10 |
19,5 |
56 |
34,82% |
|
6 |
Wytze van der Zee |
8 |
13 |
2 |
16 |
10,0 |
29 |
34,48% |
||||||
|
7 |
Hielke Gorter |
4 |
11 |
5,5 |
11 |
5 |
13 |
3,5 |
11 |
2,5 |
14 |
20,5 |
60 |
34,17% |
|
8 |
Onno Brouwer |
2 |
8 |
1 |
5 |
3,0 |
13 |
23,08% |
||||||
|
9 |
Wytze Hulshoff |
2 |
7 |
1 |
6 |
3,0 |
13 |
23,08% |
||||||
|
10 |
Saskia Habold |
1 |
7 |
1,0 |
7 |
14,29% |
||||||||
|
11 |
Bart de Vries |
0 |
11 |
1 |
8 |
1,0 |
19 |
5,26% |
||||||
|
12 |
Hains de Vries |
0 |
7 |
0 |
8 |
0,0 |
15 |
0,00% |
||||||
|
Totalen |
38 |
76 |
36 |
72 |
51 |
102 |
51 |
102 |
40 |
80 |
216 |
432 |
||
|
ZOMERRAPIDSCHAAK COMPETITIE 2025 |
||||||||||
|
Naam |
13-5-2025 |
27-5-2025 |
17-5-2016 |
Totaal |
Percentage |
|||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||
|
1 |
Ger de Boer |
5 |
5 |
5,0 |
5 |
100,00% |
||||
|
2 |
Wytze Hulshof |
3 |
3 |
3,0 |
3 |
100,00% |
||||
|
3 |
Wytze van der Zee |
5 |
6 |
5,0 |
6 |
83,33% |
||||
|
4 |
Jan Hans de Jong |
4 |
5 |
4,0 |
5 |
80,00% |
||||
|
5 |
Onno Brouwer |
5 |
6 |
1 |
3 |
3 |
5 |
9,0 |
14 |
64,29% |
|
6 |
Sybe Smid |
2 |
3 |
0 |
5 |
2,0 |
8 |
25,00% |
||
|
7 |
Hains de Vries |
1,5 |
6 |
0 |
3 |
1,5 |
5 |
3,0 |
14 |
21,43% |
|
8 |
Saskia Habolt |
0,5 |
6 |
1,5 |
5 |
2,0 |
11 |
18,18% |
||
|
Totalen |
12 |
24 |
6 |
12 |
15 |
30 |
33 |
66 |
||
|
ZOMERSNELSCHAAK COMPETITIE 2025 |
||||||||||||
|
Naam |
6-5-2025 |
13-5-2025 |
20-5-2025 |
27-5-2025 |
Totaal |
Percentage |
||||||
|
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
pnt |
part |
|||||
|
1 |
Selwin Keuning |
10,5 |
11 |
10,5 |
11 |
12,5 |
13 |
14 |
16 |
47,5 |
51 |
93,14% |
|
2 |
Tjitze Schram |
9 |
11 |
8,5 |
11 |
10,5 |
13 |
8,5 |
11 |
36,5 |
46 |
79,35% |
|
3 |
Anne Kloosterman |
9,5 |
16 |
9,5 |
16 |
59,38% |
||||||
|
4 |
Dirk Sieds Nolles |
7 |
11 |
7 |
11 |
5,5 |
13 |
10 |
16 |
29,5 |
51 |
57,84% |
|
5 |
Hielke Gorter |
4 |
11 |
5,5 |
11 |
5 |
13 |
3,5 |
11 |
18,0 |
46 |
39,13% |
|
6 |
Gert Both |
4,5 |
11 |
3,5 |
11 |
6,5 |
13 |
2,5 |
11 |
17,0 |
46 |
36,96% |
|
7 |
Wytze van der Zee |
8 |
13 |
2 |
16 |
10,0 |
29 |
34,48% |
||||
|
8 |
Onno Brouwer |
2 |
8 |
1 |
5 |
3,0 |
13 |
23,08% |
||||
|
9 |
Wytze Hulshoff |
2 |
7 |
1 |
6 |
3,0 |
13 |
23,08% |
||||
|
10 |
Saskia Habold |
1 |
7 |
1,0 |
7 |
14,29% |
||||||
|
11 |
Bart de Vries |
0 |
11 |
1 |
8 |
1,0 |
19 |
5,26% |
||||
|
12 |
Hains de Vries |
0 |
7 |
0 |
8 |
0,0 |
15 |
0,00% |
||||
|
Totalen |
38 |
76 |
36 |
72 |
51 |
102 |
51 |
102 |
176 |
352 |
||
EINDSTAND:
| Rank | Name | Rating | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | IM De Winter, Arthur | 2473 | x | 1 | 0 | 1 | ½ | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | 1 | 10.0 |
| 2 | IM De Boer, Eelke | 2391 | 0 | x | 1 | ½ | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 9.5 |
| 3 | IM Grutter, Tim | 2367 | 1 | 0 | x | ½ | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | 9.5 |
| 4 | FM Bruil, Rembrandt | 2315 | 0 | ½ | ½ | x | ½ | 1 | ½ | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9.0 |
| 5 | IM Pijpers, Arthur | 2460 | ½ | 1 | ½ | ½ | x | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | ½ | 0 | 1 | 1 | 8.0 |
| 6 | IM Pham, Khoi | 2391 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | x | 0 | ½ | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7.5 |
| 7 | Kazarjan, Gachatur | 2194 | 0 | 0 | ½ | ½ | 0 | 1 | x | 1 | ½ | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 7.5 |
| 8 | FM Van Dael, Siem | 2284 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ½ | 0 | x | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6.5 |
| 9 | Kumar, Prajit Sai | 2200 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ½ | 0 | x | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5.5 |
| 10 | Van Hesselingen, Guido | 2034 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | x | 1 | 1 | 0 | 1 | 5.0 |
| 11 | Van Batenburg, Mees | 2231 | ½ | 0 | ½ | 0 | ½ | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | ½ | ½ | 1 | 4.5 |
| 12 | Stolwijk, Colin | 2286 | 0 | 0 | ½ | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | x | 1 | 1 | 4.0 |
| 13 | Keuning, Selwin | 2272 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ½ | 0 | x | 1 | 3.5 |
| 14 | IM Cardon, Helmut | 2287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | 1.0 |
Julian van den Berg jeugdkampioen
| Uitslag Ronde 17 | ||||
| 1 | Bas | - | Tim P | 1 - 0 |
| 2 | Polina | - | Jelte | 1 - 0 |
| 3 | Friso | - | Marina | 0 - 1 |
| 4 | Charlie | - | Jildou | 0 - 1 |
| 5 | Dex | - | Vrije Ronde | |
| ZOMERSNELSCHAAK COMPETITIE 2016 | TITIE | 2025 | |||||||||||||||||||||
| Naam | 6-5-2025 | 13-5-2025 | 20-5-2025 | Totaal | Percentage | ||||||||||||||||||
| Selwin Keuning | 10,5 | 11 | 10,5 | 11 | 12,5 | 13 | 33,5 | 35 | 95,71% | ||||||||||||||
| Tjitze Schram | 9 | 11 | 8,5 | 11 | 10,5 | 13 | 28,0 | 35 | 80,00% | ||||||||||||||
| Wytze van der Zee | 8 | 13 | 8,0 | 13 | 61,54% | ||||||||||||||||||
| Dirk Sieds Nolles | 7 | 11 | 7 | 11 | 5,5 | 13 | 19,5 | 35 | 55,71% | ||||||||||||||
| Gert Both | 4,5 | 11 | 3,5 | 11 | 6,5 | 13 | 14,5 | 35 | 41,43% | ||||||||||||||
| Hielke Gorter | 4 | 11 | 5,5 | 11 | 5 | 13 | 14,5 | 35 | 41,43% | ||||||||||||||
| Wytze Hulshoff | 2 | 7 | 2,0 | 7 | 28,57% | ||||||||||||||||||
| Onno Brouwer | 2 | 8 | 2,0 | 8 | 25,00% | ||||||||||||||||||
| Saskia Habold | 1 | 7 | 1,0 | 7 | 14,29% | ||||||||||||||||||
| Bart de Vries | 0 | 11 | 1 | 8 | 1,0 | 19 | 5,26% | ||||||||||||||||
| Hains de Vries | 0 | 7 | 0 | 8 | 0,0 | 15 | 0,00% | ||||||||||||||||
| 38 | 76 | 36 | 72 | 51 | 102 | ||||||||||||||||||
| Uitslag Ronde 16 | ||||
| Julian B | - | Tim B | 1 - 0 | |
| Tim P | - | Polina | ½ - ½ | |
| Emma | - | Julian K | 0 - 1 | |
| Jelte | - | Ilse | ½ - ½ | |
| Mathilde | - | Friso | 1 - 0 | |
| Dex | - | Charlie | 1 - 0 | |
| ZOMERSNELSCHAAK COMPETITIE | 2025 | |||||||||||||||||||||||
| Naam | 6-5-2025 | 13-5-2025 | Totaal | Percentage | ||||||||||||||||||||
| 1 | Selwin Keuning | 10,5 | 11 | 10,5 | 11 | 21,0 | 22 | 95,45% | ||||||||||||||||
| 2 | Tjitze Schram | 9 | 11 | 8,5 | 11 | 17,5 | 22 | 79,55% | ||||||||||||||||
| 3 | Dirk Sieds Nolles | 7 | 11 | 7 | 11 | 14,0 | 22 | 63,64% | ||||||||||||||||
| 4 | Hielke Gorter | 4 | 11 | 5,5 | 11 | 9,5 | 22 | 43,18% | ||||||||||||||||
| 5 | Gert Both | 4,5 | 11 | 3,5 | 11 | 8,0 | 22 | 36,36% | ||||||||||||||||
| 6 | Wytze Hulshoff | 2 | 7 | 1 | 6 | 3,0 | 13 | 23,08% | ||||||||||||||||
| 7 | Saskia Habold | 1 | 7 | 1,0 | 7 | 14,29% | ||||||||||||||||||
| 8 | Hains de Vries | 0 | 7 | 0,0 | 7 | 0,00% | ||||||||||||||||||
| 9 | Bart de Vries | 0 | 11 | 0,0 | 11 | 0,00% | ||||||||||||||||||
ZOMERRAPIDCOMPETITIE 2025
13-5-2025 Percentage
1 Onno Brouwer 5 6 83,33
2 Wytze van der Zee 5 6 88,33
3 Hains de Vries 1,5 6 25
4 Saskia Habold 0,5 6 8,33
|
Rating |
Rating | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuitert, C. (Christian) | 1942 | Bielderman, G.H. (Guy) | 2079 | 0 - 1 | ||
| Schram, T. (Tjitze) | 2000 | Klink, D.G. (Dennie) | 1860 | 1 - 0 | ||
| Keuning, S. (Selwin) | 2270 | Alssema, E. (Etien) | 2117 | 1 - 0 | ||
| Holl, H.D.R. (Han) | 1967 | Dries op den, J. (Johan) | 2119 | ½ - ½ | ||
| Lootsma, J. (Jan) | 2002 | Essen van, M. (Mark) | 2070 | ½ - ½ | ||
| Both, G.P. (Gert) | 1927 | Brinkhuis, R.A. (Rody) | 1880 | ½ - ½ | ||
| Gorter, H. (Hielke) | 1838 | Kampman, T.B. (Thijs) | 1914 | 0 - 1 | ||
| Nolles, D.S. (Dirk Sieds) | 1929 | Beintema, J. (Jelle) | 1854 | 1 - 0 | ||
| Gemiddelde Rating: | 1984 | Gemiddelde Rating: | 1987 | 4½-3½ |
| Uitslag Ronde 15 | |||
| Julian B | - | Tim P | 1 - 0 |
| Julian K | - | Bas | 0 - 1 |
| Jelte | - | Tim B | 0 - 1 |
| Ilse | - | Polina | 0 - 1 |
| Mathilde | - | Marina | 0 - 1 |
| Emma | - | Charlie | 1 - 0 |
| Friso | - | Dex | 1 - 0 |
| Liam | - | Jildou | ½ - ½ |
Zomerschaak 1e ronde
Uitslag 6-5-2025
| Naam | pnt part | ||
| 1 | Selwin Keuning | 10,5 | 11 |
| 2 | Tjitze Schram | 9 | 11 |
| 3 | Dirk Sieds Nolles | 7 | 11 |
| 4 | Gert Both | 4,5 | 11 |
| 5 | Hielke Gorter | 4 | 11 |
| 6 | Wytze Hulshoff | 2 | 7 |
| 7 | Saskia Habold | 1 | 7 |
| 8 | Hains De Vries | 0 | 7 |
| Totalen | 38 | 76 | |
| Stand na Ronde 13 | |||||||||||
| Punten | |||||||||||
| 1 | Selwin Keuning | 11,0 | 13 | 9 | 4 | 0 | 11 | 84,62% | |||
| 2 | Tjitze Schram | 10,5 | 13 | 10 | 1 | 2 | 10½ | 80,77% | |||
| 3 | Anne Kloosterman | 9,5 | 13 | 8 | 3 | 2 | 9½ | 73,08% | |||
| 4 | Wytse Wiersma | 7,5 | 13 | 7 | 1 | 5 | 7½ | 57,69% | |||
| 5 | Dirk-Sieds Nolles | 7,0 | 13 | 7 | 0 | 6 | 7 | 53,85% | |||
| 6 | Wytze van der Zee | 7,0 | 13 | 6 | 2 | 5 | 7 | 53,85% | |||
| 7 | Hielke Gorter | 6,5 | 13 | 6 | 1 | 6 | 6½ | 50,00% | |||
| 8 | Wytze Hulshoff | 5,5 | 13 | 5 | 1 | 7 | 5½ | 42,31% | |||
| 9 | Jan Hans de Jong | 5,5 | 13 | 5 | 1 | 7 | 5½ | 42,31% | |||
| 10 | Saskia Habold | 4,0 | 13 | 4 | 0 | 9 | 4 | 30,77% | |||
| 11 | Bart de Vries | 3,0 | 13 | 3 | 0 | 10 | 3 | 23,08% | |||
| 12 | Sybe Smid | 1,0 | 13 | 1 | 0 | 12 | 1 | 7,69% | |||
| Eindstand na Ronde | 25 | ||||||||||
| Rating | P | W | R | V | Pnt | Ex | % | ||||
| 1 | Selwin Keuning | 2017 | 25 | 20 | 3 | 2 | 21½ | 86,00% | |||
| 2 | Tjitze Schram | 1889 | 25 | 16 | 3 | 6 | 17½ | 70,00% | |||
| 3 | Anne Kloosterman | 1868 | 25 | 15 | 4 | 6 | 17 | 68,00% | |||
| 4 | Onno Brouwer | 1842 | 23 | 12 | 3 | 7 | 13½ | 1 | 63,04% | ||
| 5 | Gert Both | 1795 | 23 | 12 | 1 | 9 | 12½ | 1 | 58,70% | ||
| 6 | Christian Kuitert | 1755 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 100,00% | ||
| 7 | Dirk-Sieds Nolles | 1740 | 15 | 6 | 3 | 5 | 7½ | 1 | 56,67% | ||
| 8 | Cedric de Jong | 1723 | 10 | 4 | 1 | 4 | 4½ | 1 | 55,00% | ||
| 9 | Wytze van der Zee | 1718 | 15 | 6 | 1 | 7 | 6½ | 1 | 50,00% | ||
| 10 | Erwin Denissen | 1715 | 10 | 5 | 1 | 4 | 5½ | 55,00% | |||
| 11 | Jeroen Dijkema | 1713 | 20 | 8 | 1 | 10 | 8½ | 1 | 47,50% | ||
| 12 | Jan Hans de Jong | 1703 | 25 | 10 | 1 | 13 | 10½ | 1 | 46,00% | ||
| 13 | Wytse Wiersma | 1701 | 10 | 5 | 0 | 5 | 5 | 50,00% | |||
| 14 | Bart de Vries | 1681 | 20 | 7 | 1 | 11 | 7½ | 1 | 42,50% | ||
| 15 | Wytze Hulshoff | 1672 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 33,33% | |||
| 16 | Hielke Gorter | 1654 | 25 | 8 | 3 | 13 | 9½ | 1 | 42,00% | ||
| 17 | Saskia Habold | 1633 | 15 | 4 | 0 | 10 | 4 | 1 | 33,33% | ||
| 18 | Bianca Sint | 1565 | 15 | 2 | 0 | 12 | 2 | 1 | 20,00% | ||
| 19 | Sybe Smid | 1514 | 25 | 5 | 0 | 19 | 5 | 1 | 24,00% | ||
| Uitslag Ronde 14 | ||||
| 1 | Julian B | - | Julian K | 1 - 0 |
| 2 | Bas | - | Mathilde | 1 - 0 |
| 3 | Liam | - | Emma | ½ - ½ |
| 4 | Ilse | - | Dex | 1 - 0 |
| 5 | Charlie | - | Tim B | 0 - 1 |
| 6 | Jildou | - | Tim P | 0 - 1 |
| 7 | Boaz | - | Vrije Ronde | |
Anne Kloosterman clubkampioen
| Uitslag Ronde 23 | |||
| Erwin Denissen | - | Anne Kloosterman | 0 - 1 |
| Selwin Keuning | - | Tjitze Schram | 0 - 1 |
| Wytze van der Zee | - | Sybe Smid | ½ - ½ |
| Dirk-Sieds Nolles | - | Wytze Hulshoff | 1 - 0 |
| 1 | Selwin Keuning | 2248 | 7 | 7,0 | 7 | 0 | 0 | −1 | 31,5 | 31,50 | A |
| 2 | Jos Dekker | 1815 | 7 | 5,5 | 5 | 1 | 1 | 1 | 27,0 | 17,75 | B |
| 3 | Sven Broersma | 2142 | 7 | 5,0 | 5 | 0 | 2 | −1 | 28,5 | 20,00 | A |
| 4 | Hendrik Heikamp | 2047 | 7 | 5,0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 26,5 | 17,50 | A |
| 5 | Amir Nicolai | 2189 | 7 | 4,5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 32,0 | 17,75 | A |
| 6 | Edwin Dijkstra | 1863 | 7 | 4,5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 30,0 | 16,00 | A |
| 7 | Oene Schriemer | 1946 | 7 | 4,5 | 4 | 1 | 2 | −1 | 30,0 | 15,75 | A |
| 8 | Xaveer Blok | 1914 | 7 | 4,5 | 4 | 1 | 2 | −1 | 29,5 | 16,25 | A |
| 9 | Jan Hibma | 2034 | 7 | 4,0 | 4 | 0 | 3 | −1 | 31,0 | 13,50 | A |
| 10 | Wander Jorritsma | 1912 | 7 | 4,0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 27,0 | 10,50 | A |
| 11 | Herman de Vries | 1873 | 7 | 4,0 | 2 | 4 | 1 | 1 | 23,5 | 12,25 | A |
| 12 | Willem Kuiper | 1836 | 7 | 4,0 | 4 | 0 | 3 | −1 | 21,5 | 9,50 | A |
| 13 | Quang Hoang | 1600 | 7 | 3,5 | 3 | 1 | 3 | −1 | 28,5 | 12,50 | B |
| 14 | Louis Beuving | 1792 | 7 | 3,5 | 3 | 1 | 3 | −1 | 27,5 | 11,00 | B |
| 15 | Sebastiaan Houpst | 1735 | 7 | 3,5 | 3 | 1 | 3 | −1 | 26,0 | 10,00 | B |
| 16 | Leon Bozanic | 1900 | 7 | 3,5 | 3 | 1 | 3 | 1 | 21,5 | 9,50 | A |
| 17 | Dylan Roersma | 1836 | 7 | 3,0 | 3 | 0 | 4 | 1 | 26,0 | 10,00 | A |
| 18 | Wisse Klaassen | 1657 | 7 | 3,0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 22,0 | 6,00 | B |
| 19 | Tobias van Essen | 1824 | 7 | 3,0 | 3 | 0 | 4 | −1 | 21,0 | 5,50 | A |
| 20 | Pieter Bosma | 1604 | 7 | 3,0 | 3 | 0 | 4 | −1 | 21,0 | 5,00 | B |
| 21 | Henry Zeng | 1699 | 7 | 2,5 | 2 | 1 | 4 | 1 | 24,5 | 4,75 | B |
| 22 | Suzanne Rodrigues | 1570 | 7 | 2,5 | 2 | 1 | 4 | −1 | 21,5 | 6,00 | B |
| 23 | Leo Bosma | 1531 | 7 | 2,5 | 2 | 1 | 4 | 1 | 18,5 | 3,75 | B |
| 24 | Katrinus Posthumus | 1600 | 7 | 2,5 | 2 | 1 | 4 | −1 | 17,0 | 2,25 | B |
| 25 | Melvin Roersma | 1281 | 7 | 2,5 | 2 | 1 | 4 | 1 | 16,5 | 2,25 | B |
| 26 | Jente Douma | 1429 | 7 | 2,0 | 1 | 2 | 4 | 1 | 20,0 | 3,75 | B |
| 27 | Jos van Riessen | 1600 | 7 | 1,0 | 1 | 0 | 6 | −1 | 19,0 | 0,00 | B |
| 28 | Lieuwe van der Veen | 1208 | 7 | 0,0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 17,5 | 0,00 | B |